• NovaRock 2022

  NovaRock 2022

  NOVAROCK 9. - 12. June 2022 Nickelsdorf, Austria 9. - 12. Červen 2022 Nickelsdorf, Rakousko

  přečíst

 • 100 DNÍ DO OBSCENE EXTREME 2022!!!

  100 DNÍ DO OBSCENE EXTREME 2022!!!

  Hurá, letos se po dvouleté pauze konečně potkáme Na Bojišti v plné palbě a tady je...

  přečíst

 • Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

úno28

Recenze na fotoknihu od @Saal.Digital.CZ

Saal-Digital

   Vlastníte fotografie z koncertů, festivalů a nebo i do rodinného alba, přemýšlíte jak své vzpomínky uchovat? Možná vás tedy zaujme má krátka recenze fotoknihy od Saal-Digital.
kniha   
   Nějakou dobu mi na FB vyskakovala reklama od Saal-Digital na fotoknihu. Několik recenzí jsem si již od fotografů na Saal-Digital přečetl a většinou byly pozitivní. Takže i já jsem se rozhodl a nabídku využil. Přihlásil jsem se přes reklamní odkaz a během chvíle mi dorazil email s odkazem na stažení softwaru a slevový kód v hodnotě 900,-Kč.

   V softwaru, který Saal-Digital využívá jsem se zorientoval rychle a musím přiznat, že pro úpravu fotoknihy je vhodný a přehledný. Návrh fotoknihy jsem úmyslně nevolil tématicky, ale schválně jsem vybral fotografie, které mají různý rozdílu jasu v jedné scéně: např. zamlžená podzimní krajina, noční fotografie... Pak již stačilo svůj dokončený návrh odeslat. Obratem dostávám na email potvrzení ohledně objednávky.
   Dlouhé čekání na fotoknihu? Průměrné doručení ostatních výrobců fotoknih je 2 až 3 týdny. U Saal-Digital na to zapomeňte! Knihu byla doručena již třetí pracovní den.
   Po obdržení fotoknihy jsem byl příjemně překvapen. Zpracování samotné knihy je na velmi solidní úrovni. Především věrnost barev souhlasí s náhledem u mě v pc, což u jiných výrobců bohužel nemohu pokaždé potvrdit i přes samozřejmou kalibraci barev mého monitoru.
   Musím tak potvrdit, že fotokniha je opravdu na vysoké úrovni a její možnosti úprav hovoří pro Saal-Digital. Možná se někomu bude zdát cena poněkud vyšší, ale za své peníze obdržíte opravdu kvalitní fotoknihu a věřte, že další fotoknihy budou jen od Saal-Digital.