Skip to main content
 • Program MGCDF 2023

  Program MGCDF 2023

  Program MetalGate Czech Death Fest: 2023 uveřejněn!

  přečíst

 • NovaRock 2022

  NovaRock 2022

  NOVAROCK 7 - 10. June 2023 Nickelsdorf, Austria

  Nova Rock Festival 2023 je hudební festival v rakouském Nickelsdorfu, který se uskuteční...

  přečíst

 • NTEY DF 2023

  NTEY DF 2023

  !!! 30 let Fleshless a 10 výročí NTEY DF!!!

  přečíst

říj14

Novinky u Tortharry: Tortharry mají nové album „FOLLOW“, pokřtí ho Derrick Green

MetalGate Tiskové zprávy Tortharry

   Po dvou letech pilné práce je na světě již osmé řadové album „FOLLOW“ české death metalové stálice TORTHARRY. Bylo natočeno v polském slavném studiu HERTZ, takže zvuk je perfektní a ostrý jako břitva. Křest alba také bude stát zato – za kmotra půjde zásadní člen SEPULTURY, zpěvák a frontman DERRICK GREEN, který na křtu také vystoupí společně s Tortharry. Album vychází koncem listopadu u MetalGate.

   Album Follow je ze stabilní autorské dílny Tortharry s texty dvorního textaře Štefana Ležoviče. Je reakcí na současnou situaci v naší společnosti, v níž jsou nám neustále naše svobody okrajovány, až nezbude než se stát členem stáda. A jak to může také doTortharry FOLLOWpadnout, o tom se dozvíte při poslechu alba Follow.
 
   Album bylo natočeno ve studiu Hertz v polském městě Bialystok, ve kterém nahrávala řada metalových hvězd. Kapela si pochvalovala jak profesionální přístup, tak prostředí a pohodovou atmosféru. Výsledný produkt, který Hertz také mixoval a masteroval, je opravdu skvělý.
 
   Fanoušci metalové muziky by si neměli nechat ujít křest tohoto alba, neb za kmotra půjde zpěvák legendární kapely Sepultura Derrick Green. Ten nahradil v sestavě zakladatele Maxe Cavalleru a dodnes patří k pilířům kapely. Na křtu proběhne autogramiáda a Derrick vystoupí spolu s Tortharry ve speciálním setu.
 
   Ve formátu digipack s ilustracemi Jaromíra „Deathera“ Bezruče vychází album koncem listopadu u labelu MetalGate jako již druhé v pořadí u této stále populárnější značky..
 
   Křtiny se uskuteční v sobotu 21. 12. 2013 od 18-ti hodin v Music hall Zděřina u Police nad Metují. Spolu s Derrickem Greenem a Tortharry vystoupí kapely Antigod, Minority Sound,Tortharry krestCD Deathstar a Nanovor. Vstupné v předprodeji je 100,- Kč, na místě 150,-Kč, ovšem kdo přijde v uniformě Tortharry do 18:00, platí jen 50 korun.
 
   Formace Tortharry působí na české metalové scéně ji ž do roku 1991, kdy vznikla přerodem z původní kapely Executor, a svým prvním demem „Mezi nebem a peklem“ zahájila své death metalové směřování. Za dobu své existence mají Tortharry na svém kontě nyní již osm řadových alb, účast na několika kompilacích, včetně alba „Tribute to Death“ (USA, 1999) a bohatou koncertní historií, mezi jejíž pomyslné vrcholy patří dvojice koncertů v ČR s ikonou žánru formací Death v roce 1998, jihoamerické turné s Gorgoroth a Belphegor v září 2007 a české turné se Sepulturou v roce 2012.

Předprodej na křest: www.tortharry.com, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 777 839 805

 

Napsat komentář

Komentujete jako host.

 
Postaveno na Joomla! & YOOtheme.
Copyright © 2011 - 2023 CreedNet.cz - všechna práva vyhrazena.