Skip to main content
 • NovaRock 2024

  NovaRock 2024

  NOVAROCK 13 - 17. June 2024 Nickelsdorf, Austria

   Nova Rock 2024 je hudební festival, který se bude konat...

  přečíst

 • Program MGCDF 2023

  Program MGCDF 2023

  Program MetalGate Czech Death Fest: 2023 uveřejněn!

  přečíst

 • NTEY DF 2023

  NTEY DF 2023

  !!! 30 let Fleshless a 10 výročí NTEY DF!!!

  přečíst

bře30

Metalgate Czech Death Fest: Sedmé dějství téhož dramatu

MetalGate MetalGate Czech Death Fest Metalgate Czech Death Fest 2015 Tiskové zprávy

cdf-15

   


   Pomalu ale jistě se nám blíží léto a spolu s ním i další pokračování oblíbené domácí metalové veselice, MetalGate Czech Death Fest, která se uskuteční opět v třídenním formátu, tedy od11. do 13. 6. 2015, na obvyklém malebném místě činu, jinými slovy v Autocampu Brodský v Červeném Kostelci, a s dramaturgií čítající 34 kapel.

   Vzhledem k tomu, že MetalGate Czech Death Fest jsou vlastně dva festivaly dohromady, díky čemuž se zde prolínají dvě dramaturgické linky, můžete na nějaké monotematické zaměření opět zapomenout. Sedmý ročník festivalu bude mít hned tři headlinery a to konkrétně německé death metalové veterány MORGOTH, italské dark metalové virtuózy GRAVEWORM a německé thrash-deathmetalové zabijáky DEW-SCENTED.
Ovšem to ze stran zahraniční účasti není zdaleka vše. Na nadcházejícím MG CDF se rovněž představí dvojice zástupců z holandské metalové scény: jednak mistři symfonického black metalu CARACH ANGREN a jednak brutal death metalová drtička HOUWITSER. Z Řecka pak dorazí nedávno vzniklá posila helénských black metalových legií LUCIFER’S CHILD, ve které působí George Emmanuel, kytarista Rotting Christ. Dále se můžete těšit na rakouskou thrash deathmetalovou veličinu DARKFALL či na polské smrtonoše OFFENCE.
   V hojné míře bude samozřejmě zastoupena domácí metalová scéna a to včetně elitních formací jako jsou ADOR DORATH, AGRESSIVE TYRANTS, spolupořadatelé TORTHARRY, KRYPTOR, AVENGER či POPPY SEED GRINDER. Chybět nebude ani kontingent ze stáje MetalGate Records v jehož řadách najdete LIVEEVIL, F.O.B., MINORITY SOUND, KEEP ON ROTTING, CRUADALACH a SECRET OF DARKNESS. Dále se můžete těšit na MEAN MESSIAH, DIPHTERIA, LLYR, STREETMACHINE, HEAVING EARTH,
EXORCIZPHOBIA, MORGUE SON, CAPTURE OR KILL, BORN AGAIN, AMOK aDEAD CARNAGEChybět nebude ani trojice ze slovenské metalové scény ve složení DOOMAS, REVENGE DIVISION a HECATE.
   Z dalších zpráv: svého repete se dočkala soutěž Na festival s Primátorem, která spočívá v tom, že na vybraných metalových akcí v ČR můžete sbírat soutěžní razítka a dle toho, kolik jich nasbíráte, tolik piv zdarma na festivalu nafasujete. Více o soutěži a seznam akcí najdete na festivalovém webu či na stránkách MetalGate.
   V plném proudu je rovněž festivalový předprodej, který má letos jednu novinku a to možnost zakoupit lístek na MG CDF za zvýhodněnou cenu 600 Kč ve vybraných hospodách a
restauracích, kde se čepuje Primátor. Jejich seznam najdete opět na stránkách festivalu nebo na webu MetalGate. Vstupenky ze třetí emise v ceně 700 Kč můžete též zakoupit na MetalGate e-shop a to jak ve fyzické, tak v elektronické podobě, dále pak v Tortharry shopu, kde na vás čekají množstevní slevy a další bonusy, či osobně v kancelářích MetalGate v Praze. V dohledné době bude rovněž spuštěn předprodej v sítích Ticketstream a Tickeportal.

 

Pro další informace sledujte festivalový web www.czechdeathfest.cz

Těšíme se na Vás!
www.czechdeathfest.cz
www.metalgate.cz
www.tortharry.com

 

Napsat komentář

Komentujete jako host.

 
Postaveno na Joomla! & YOOtheme.
Copyright © 2011 - 2023 CreedNet.cz - všechna práva vyhrazena.