Skip to main content
 • NovaRock 2024

  NovaRock 2024

  NOVAROCK 13 - 17. June 2024 Nickelsdorf, Austria

   Nova Rock 2024 je hudební festival, který se bude konat...

  přečíst

 • Program MGCDF 2023

  Program MGCDF 2023

  Program MetalGate Czech Death Fest: 2023 uveřejněn!

  přečíst

 • NTEY DF 2023

  NTEY DF 2023

  !!! 30 let Fleshless a 10 výročí NTEY DF!!!

  přečíst

pro05

MetalGate Czech Death Fest 2016: První zvěsti o osmém ročníku

MetalGate MetalGate Czech Death Fest MetalGate Czech Death Fest 2016 Tiskové zprávy

cdf-2016


MetalGate Czech Death Fest 2016 – první zvěsti o osmém ročníku

   Třetí červnový týden roku 2016, tedy od čtvrtka 16.6. do soboty 18.6. se na obvyklém místě činu v areálu autokempu Brodský v Červeném Kostelci uskuteční již osmý ročník domácí metalové veselice MetalGate Czech Death Fest! A pokud se vám do ruky dostal program z MGCDF 2015, jistě jste si všimli zmínky, že příští ročník „bude úplně jiný…Bojte se“.

   Co to vlastně znamená? Můžeme vás uklidnit, že nic dramatického, i když se naše počáteční úvahy ubíraly směrem folklórní tanců a zpěvů, markomolekuárního cateringu  a zenových meditací v kombinaci se soutěží v alpském jódlování a s prezentacemi pohřebních ústavů (to abychom dostáli našemu jménu), anebo možná ano, jelikož nadcházející osmý ročník bude v klíčových ohledech přeci jen jiný.

   Zaprvé, v oblasti dramaturgie se příští rok můžete těšit na větší počet zahraničních kapel než doposud, jelikož bychom vám rádi představili zajímavé či neotřelé formace působící na globální metalové scéně. To ovšem neznamená, že byste byli ochuzeni o pořádnou porci metalu domácí provenience. První potvrzené kapely oznámíme začátkem prosince.

   Zadruhé, abychom vám pobyt na MetalGate Czech Death Fest ještě více zpříjemnili, rozhodli jsme se rozšířit nabídku doprovodného programu a festivalových služeb. Předně, jakožto rodinný festival pro vás chystáme dětský program, kde bude pro vaše ratolesti připraven zábavný den pod dohledem kvalifikovaného personálu, aby tedy i naši nejmladší návštěvníci měli pěkné zážitky. Dále se můžete těšit na festivalový biograf, který vypukne na hlavním pódiu vždy po ukončení hudební produkce toho kterého dne a nabídne netradiční program, nebo na čistě volnočasové aktivity typu šipkové střelnice a soutěže v zatloukání hřebíků pro ukrácení dlouhé chvíle. Po potržení celkově pohodové atmosféry, která na MetalGate Czech Death Fest tradičně panuje, pro vás v neposlední řadě chystáme též festivalový táborák přímo v centru dění. Bližší informace o jednotlivých aktivitách se zavčas dozvíte.

   Táborák znamená špekáčky, což nás přivádí ke třetí oblasti, a to k festivalovému cateringu. I tento dozná příští rok změn, abyste si u nás pochutnali, když už strávíte na našem festivalu tři dny. Chybět samozřejmě nebude tekutý chleba z provenience partnerského pivovaru Primátor za lidové ceny. Další inovací v oblasti cateringu pro příští ročník je zavedení festivalového platidla, které si každý návštěvník nakoupí při vstupu do areálu. Jsme si dobře vědomi, že se toto na MGCDF koná poprvé, a tudíž uděláme vše proto, včetně nastavení cen, aby opatření pro vás znamenalo co nejmenší opruz.

   No, a když už inovujeme, tak z gruntu, což znamená, že novou podobu dostal i festivalový web, kam budeme postupně přidávat veškeré informace z festivalového dění, abyste byli co nejlépe informováni.

   Závěrem bychom vám rádi oznámili, že byl spuštěn festivalový předprodej! Aktuální emise vstupenek v ceně 600 Kč je k mání na MetalGate e-shop a v Tortharry shopu, jak v tištěné, tak elektronické podobě a taktéž na vás čekají množstevní slevy a bonusy. Proto neváhejte a pořiďte si vstupenky již nyní!

Pro další informace sledujte oficiální web MGCDF a taktéž festivalový Facebook.

Těšíme se na vás!

www.mgcdf.cz
www.tortharry.com
www.metalgate.cz

Napsat komentář

Komentujete jako host.

 
Postaveno na Joomla! & YOOtheme.
Copyright © 2011 - 2023 CreedNet.cz - všechna práva vyhrazena.