Skip to main content
 • Program MGCDF 2023

  Program MGCDF 2023

  Program MetalGate Czech Death Fest: 2023 uveřejněn!

  přečíst

 • NovaRock 2022

  NovaRock 2022

  NOVAROCK 7 - 10. June 2023 Nickelsdorf, Austria

  Nova Rock Festival 2023 je hudební festival v rakouském Nickelsdorfu, který se uskuteční...

  přečíst

 • NTEY DF 2023

  NTEY DF 2023

  !!! 30 let Fleshless a 10 výročí NTEY DF!!!

  přečíst

říj29

MetalGate Records: Kompilační 2CD "Out of Infancy"

MetalGate Tiskové zprávy

MetalGateLogo  Průřezové album posledními pěti lety MetalGate Records obsahuje dvě skladby od každé z kapel, které za těch pět let zakotvily u vydavatelství, celkem tedy 23 pecek! Grafickou stránku věci si vzali na starosti výtvarníci: David Polák, kytarista SECRET OF DARKNESS, Ywoš Hejcman, jinak též autor výtvarného pojetí posledního alba ABSTRACT ESSENCE, a Jaromír „Deather“ Bezruč, známý například prací na některých obalech ROOT. Album sestavil Ondra Šmejkal z MetalGate Records. 

   A účinkující? Vsetínští ABSTRACT ESSENCE jsou známí svérázným a hravým mixem extrémního metalu, kterému vévodí originální projev živelného zpěváka Ondry Zbránka. Táborští F.O.B. se znovu nadechli a omládli s nástupem dreadatého zpěváka Máry, s nímž jejich death/thrash nabral metalcoreových kontur, které jsou jasně patrné i na posledním albu "Reap What You Sow". Kapely GENUINE RELIEF a SECRET OF DARKNESS pak obě zaujmou svým modernějším pojetím black metalu, naopak legendární KRYPTOR svou dřevní autenticitou a nekompromisním thrashingem. SUFFOCATE WITH YOUR FAME patří k české deathcoreové špičce, a to navzdory svému mládí. TORTHARRY jsou pak jedněmi z nejkvalitnějších zástupců tuzemského death metalu a jednou z nejaktivnějších českých metalových kapel vůbec.

   Návštěvníci českých rockových festivalů jistě znají maskované rockery DYMYTRY, které zajisté není třeba dál představovat. Koketování s elektronikou mají společné MINORITY SOUND a LIVEEVIL, kapela dávného zpěváka Silent Stream of Godless Elegy Petra Staňka. Jedinými zástupci slovenské metalové scény jsou pak deathmetalisté DEMENTOR

   Kompilační 2CD METALGATE "OUT OF INFANCY - FIVE YEARS OF METALGATE RECORDS" vychází jak jinak, než u MetalGate Records ve formě double digipacku. Desku můžete jako vždy pořídit prostřednictvím e—shopu.

 

www.metalgate.cz

Napsat komentář

Komentujete jako host.

 
Postaveno na Joomla! & YOOtheme.
Copyright © 2011 - 2023 CreedNet.cz - všechna práva vyhrazena.