• MetalGate Czech Death Fest již za necelý měsíc

  MetalGate Czech Death Fest již za necelý měsíc

  MetalGate Czech Death Fest 2022 už za necelý měsíc! Peklo rozpoutají například Dying Fetus, Impaled Nazarene či Vomitory...

  přečíst

 • NovaRock 2022

  NovaRock 2022

  NOVAROCK 9. - 12. June 2022 Nickelsdorf, Austria 9. - 12. Červen 2022 Nickelsdorf, Rakousko

  přečíst

 • FajtFest 2022

  FajtFest 2022

  Již 13. ročník core/metalového festivalu který s každým dalším rokem posouvá

  přečíst

 • 100 DNÍ DO OBSCENE EXTREME 2022!!!

  100 DNÍ DO OBSCENE EXTREME 2022!!!

  Hurá, letos se po dvouleté pauze konečně potkáme Na Bojišti v plné palbě a tady je...

  přečíst

říj29

MetalGate Records: Kompilační 2CD "Out of Infancy"

MetalGate Tiskové zprávy

MetalGateLogo  Průřezové album posledními pěti lety MetalGate Records obsahuje dvě skladby od každé z kapel, které za těch pět let zakotvily u vydavatelství, celkem tedy 23 pecek! Grafickou stránku věci si vzali na starosti výtvarníci: David Polák, kytarista SECRET OF DARKNESS, Ywoš Hejcman, jinak též autor výtvarného pojetí posledního alba ABSTRACT ESSENCE, a Jaromír „Deather“ Bezruč, známý například prací na některých obalech ROOT. Album sestavil Ondra Šmejkal z MetalGate Records. 

   A účinkující? Vsetínští ABSTRACT ESSENCE jsou známí svérázným a hravým mixem extrémního metalu, kterému vévodí originální projev živelného zpěváka Ondry Zbránka. Táborští F.O.B. se znovu nadechli a omládli s nástupem dreadatého zpěváka Máry, s nímž jejich death/thrash nabral metalcoreových kontur, které jsou jasně patrné i na posledním albu "Reap What You Sow". Kapely GENUINE RELIEF a SECRET OF DARKNESS pak obě zaujmou svým modernějším pojetím black metalu, naopak legendární KRYPTOR svou dřevní autenticitou a nekompromisním thrashingem. SUFFOCATE WITH YOUR FAME patří k české deathcoreové špičce, a to navzdory svému mládí. TORTHARRY jsou pak jedněmi z nejkvalitnějších zástupců tuzemského death metalu a jednou z nejaktivnějších českých metalových kapel vůbec.

   Návštěvníci českých rockových festivalů jistě znají maskované rockery DYMYTRY, které zajisté není třeba dál představovat. Koketování s elektronikou mají společné MINORITY SOUND a LIVEEVIL, kapela dávného zpěváka Silent Stream of Godless Elegy Petra Staňka. Jedinými zástupci slovenské metalové scény jsou pak deathmetalisté DEMENTOR

   Kompilační 2CD METALGATE "OUT OF INFANCY - FIVE YEARS OF METALGATE RECORDS" vychází jak jinak, než u MetalGate Records ve formě double digipacku. Desku můžete jako vždy pořídit prostřednictvím e—shopu.

 

www.metalgate.cz

No video selected.

Napsat komentář

Komentujete jako host.