Skip to main content
 • NovaRock 2024

  NovaRock 2024

  NOVAROCK 13 - 17. June 2024 Nickelsdorf, Austria

   Nova Rock 2024 je hudební festival, který se bude konat...

  přečíst

 • Program MGCDF 2023

  Program MGCDF 2023

  Program MetalGate Czech Death Fest: 2023 uveřejněn!

  přečíst

 • NTEY DF 2023

  NTEY DF 2023

  !!! 30 let Fleshless a 10 výročí NTEY DF!!!

  přečíst

čvn06

MetalGate Records uvádí: Desire for Sorrow - "Visions"

MetalGate Tiskové zprávy

 

MetalGate

   Přáli jste si někdy být nesmrtelní? A dokážete si vlastně představit, co všechno by to znamenalo? Právě určité zamyšlení nad tímto tématem přináší nová deska „Visions“ českobudějovické smečky DESIRE FOR SORROW, která právě vychází u MetalGate Records! Nástupce úspěšného debutu „At Dawn of Abysmal Ruination“ je koncepčním počinem, v jehož jádru leží příběh právě o lidském triumfu nad smrtí a s ním spojenými následky, zasazený do cyberpunkové budoucnosti a zhmotněný skrze melodic black metalový soundtrack, který oproti předchozím počinům nabyl na symfoničnosti, nicméně, jak vidno ze singlu „Army of the Dying“, zároveň neztratil nic ze své syrovosti.
   Topografie „Visions“ se sestává z celkem jedenácti skladeb, z čehož dvě jsou instrumentální a zbylých devět prezentuje již zmíněný futuristický narativ. dfs cd  Nad jejich podobou bdělo brněnské studio Sonidos, kde se album nahrávalo, a kde rovněž probíhal mix a mastering. Cyberpunkový koncept alba reflektuje i jeho vizualizace, která pochází z dílny grafického studia All4Band.
   DESIRE FOR SORROW působí na domácí scéně od roku 2009. Od té doby stihli vydat demo „Angels of Revenge“ (2010), již zmíněný debut „At Dawn of Abysmal Ruination“ (2013) a EP „The Rotten Brood“ (2016), které vyšlo na split albu s havířovskými Awrizis. V roce 2014 se DfS zúčastnili pátého ročníku soutěže kapel MetalGate Massacre, který vyhráli. O rok později pak kapela absolvovala své první evropské turné.
   

   Druhé studiové album „Visions“ vychází u MetalGate Records ve formátu digipak. Desku je možno zakoupit na MetalGate e-shopu, nebo v jednom z prodejních míst, jejichž seznam naleznete na webu MetalGate.

http://desireforsorrow.com/ 
www.metalgate.cz


Napsat komentář

Komentujete jako host.

 
Postaveno na Joomla! & YOOtheme.
Copyright © 2011 - 2023 CreedNet.cz - všechna práva vyhrazena.