Skip to main content
 • NovaRock 2024

  NovaRock 2024

  NOVAROCK 13 - 17. June 2024 Nickelsdorf, Austria

   Nova Rock 2024 je hudební festival, který se bude konat...

  přečíst

 • Program MGCDF 2023

  Program MGCDF 2023

  Program MetalGate Czech Death Fest: 2023 uveřejněn!

  přečíst

 • NTEY DF 2023

  NTEY DF 2023

  !!! 30 let Fleshless a 10 výročí NTEY DF!!!

  přečíst

bře26

MetalGate Massacre vol.5 – zprávy ze semifinálových bojišť

MetalGate Tiskové zprávy

 
MetalGateMassacre5
 

    

  

   Pátý ročník soutěže metalových kapel MetalGate Massacre úspěšně vstoupil do své semifinálové části a to v sobotu 22.3.2014, kdy v pražském klubu Nová Chmelnice, kam se soutěž přesunula po skončení základní části, proběhlo první semifinálové kolo, v jehož rámci se o postup do velkého finále utkali pražská metalcore-rocková kapela Break The Rules, crossover-rockeři Self Defence, rovněž z Prahy, českobudějovická black metalová formace Desire For Sorrow a opavské psychedelic death metalové uskupení Sklepmaster.

   O vynikající atmosféru na místě se postaralo kolem 150 diváků, kteří rovněž svým hlasováním rozhodovali o výsledku kola.

   Paralelně s diváky hodnotila opět odborná porota, ve které tentokráte zasedli Petr Korál (legenda české hudební publicistiky, moderátor Radia Beat a Radia 1), Pepa Tuháček (hudební publicista a provozovatel webzinu Rocklina.cz) a za laickou metalovou veřejnost celý trojlístek našich skalních fanoušků, tedy Vlado, Roman Vávra a Milan Rozsíval.

   A jak to dopadlo? S celkovým počtem 55 hlasů získali první místo Desire For Sorrow. Druhou příčku obsadili Self Defence42 hlasy. Na třetí pozici se umístili Break The Rules36 hlasy a závěrečném čtvrtém místě skončili Sklepmaster23 hlasy.

   Desire For Sorrow a Self Defence tedy postupují do finálové bitvy! 

   O tom, které dvě další kapely doplní finálový line-up, se rozhodne na druhém semifinále, které proběhne v sobotu 5.4.2014 v klubu Nová Chmelnice na Praze 3. Soutěžit budou DRACO HYPNALIS, THE REVOLT, FOURSQUARE a ALL FRIENDS DEAD.

   Začínáme jako obvykle v 20:00. Klub je pro diváky otevřen od 19:00. Vstup jako vždy zdarma!

   Přijďte podpořit své favority! Těšíme se na vás!

 
Fotogalerii z prvního semifinále si můžete prohlídnout zde:

Napsat komentář

Komentujete jako host.

 
Postaveno na Joomla! & YOOtheme.
Copyright © 2011 - 2023 CreedNet.cz - všechna práva vyhrazena.