Skip to main content
 • Program MGCDF 2023

  Program MGCDF 2023

  Program MetalGate Czech Death Fest: 2023 uveřejněn!

  přečíst

 • NovaRock 2022

  NovaRock 2022

  NOVAROCK 7 - 10. June 2023 Nickelsdorf, Austria

  Nova Rock Festival 2023 je hudební festival v rakouském Nickelsdorfu, který se uskuteční...

  přečíst

 • NTEY DF 2023

  NTEY DF 2023

  !!! 30 let Fleshless a 10 výročí NTEY DF!!!

  přečíst

led21

MetalGate Massacre vol.5 – odstartováno!

MetalGate Tiskové zprávy

 
MetalGateMassacre5
 

   Již pátý ročník soutěže metalových kapel MetalGate Massacre má úspěšně za sebou svůj ostrý start ve formě prvního základního kola, které proběhlo ve čtvrtek 16.1.2014 v pražském Music City Clubu. V rámci tohoto úvodního klání se utkala první čtveřice soutěžních kapel, jmenovitě českobudějovická black metalová formace Desire For Sorrow, plzeňská thrash metalová kapela 1000 Bombs, turnovský violence-electronica projekt All Friends Dead a psychedeličtí stoner rockeři The Thrill z Kyjova.

   Co se týká návštěvnosti, klub byl příjemně zaplněn a atmosféra důstojná, což se odrazilo na výborných výkonech všech soutěžících, kteří dbali nejen na hudební, ale i celkový pódiový projev.

   Postupující do semifinále vybírali svým hlasováním nejen jako obvykle přítomní diváci, ale tentokráte i odborná porota ve složení Petr Korál (hudební publicista, moderátor Rádia Beat a Rádia 1), Serpenth (baskytarista Belphegor), Filip Robovski (baskytarista Kryptor) a rovněž dva zástupci laické metalové veřejnosti, Roman Vávra a Vlado.

   A jak to tedy dopadlo? Na prvním místě se s celkovým počtem 30 hlasů umístili Desire For Sorrow. Druhá příčka připadla All Friends Dead18 hlasy. Třetí pozici obsadili 1000 Bombs12 hlasy a závěrečný čtvrtý post připadl The Thrill se 7 hlasy.

   Do semifinálové části tedy postoupili Desire For Sorrow a All Friends Dead. 

   Nyní nás čeká druhé základní kolo, které se uskuteční opět ve čtvrtek 30.1.2014, opět v Music City Clubu. Své síly tentokráte změří kapely BEHIND OUR WALLS, ASSESSOR, THE REVOLT a SELF-DEFENCE.

   Začínáme v 20:00. Klub je pro diváky otevřen v 19:00. Vstupné je jako vždy zdarma! 

   Přijďte podpořit své favority! Těšíme se na vás!

www.facebook.com

www.metalgate.cz

 

Napsat komentář

Komentujete jako host.

 
Postaveno na Joomla! & YOOtheme.
Copyright © 2011 - 2023 CreedNet.cz - všechna práva vyhrazena.