• NovaRock 2022

  NovaRock 2022

  NOVAROCK 9. - 12. June 2022 Nickelsdorf, Austria 9. - 12. Červen 2022 Nickelsdorf, Rakousko

  přečíst

 • Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

 • 100 DNÍ DO OBSCENE EXTREME 2022!!!

  100 DNÍ DO OBSCENE EXTREME 2022!!!

  Hurá, letos se po dvouleté pauze konečně potkáme Na Bojišti v plné palbě a tady je...

  přečíst

bře13

Recenze na fotoobraz od Saal Digital CZ

Saal-Digital

  Vlastníte oblíbenou fotografii z koncertů, festivalů a nebo i rodinnou? Možná vás tedy zaujme má krátka recenze na fotoobraz od Saal-Digital.
obraz (2)

obraz


   
   Není to tak dlouho, co jsem zde uveřejnil recenzi na fotoknihu v akci od spolenčosti Saal-Digital. Firma zároveň nabízí i akci na fotoobraz. Samotná žádost probíhá podobně jako u fotoknihy, kdy si vyplníte a odešlete žádost přes web Saal-Digital. Pokud projdete výběrovým řízením, do emailu obdržíte promo kód v hodnotě 1 400,- Kč.
   Původně jsem přemýšlel o klasickém foto-obrazu na plátno. Nakonec jsem se rozhodl pro provedení GalleryPrint. Jde o přímý tisk na akrylátové sklo (2 mm) zesilněné deskou Alu-Dibond (3 mm). Rozhodnout se můžete pro matné nebo lesklé provedení. Volba padla na matné provedení o velikosti 60 × 40 cm za cenu 1 307,- Kč po odečtení slevy + doprava.
   Objednávku obrazu jsem realizoval v neděli v pozdních hodinách. Obraz byl doručen v pátek. Tedy rychlost dodání opět na jedničku.
   Samotné zabalení obrazu vypadalo dobře, což je u foto-obrazu důležité, neboť plocha je větší a může se tak snáze poškodit. Bohužel i přes zjevné kvalitní a nepoškozené zabalení, jsem v rohu fotoobrazu objevil menší „ťukanec“ o velikosti asi 5 mm. Napadá mě, zda již takto obraz neodešel z výroby, jelikož na balení obrazu jsem nezjistil sebemenší poškození a vinu přepravce mohu na 99,9% vyloučit. Naštěstí zmíněný „ťukanec“ je na druhé straně a tedy po zavěšení není vidět.
   Ohledně kvality tisku, musím opět Saal-Digital pochválit. Vše je perfektní, ostré a barvy přesné, tak jak jsem je viděl na monitoru.
   Obraz můžete zavěsit na kovové úchytky, které máte možnost si objednat při objednávce a díky nim obraz jednoduše zavěsíte na háčky.
   Závěr: opět musím fotoobraz od Saal-Digital jen doporučit. Možná se bude někomu zdát cena poněkud vyšší, ale za své peníze obdržíte opravdu kvalitní fotoobraz…
.