• United in Brutality Fest 2022

  United in Brutality Fest 2022

  United in Brutality Fest 2022 již za měsíc...

  přečíst

 • NovaRock 2022

  NovaRock 2022

  NOVAROCK 9. - 12. June 2022 Nickelsdorf, Austria 9. - 12. Červen 2022 Nickelsdorf, Rakousko

  přečíst

 • FajtFest 2022

  FajtFest 2022

  Již 13. ročník core/metalového festivalu který s každým dalším rokem posouvá

  přečíst

 • MetalGate Czech Death Fest již za necelý měsíc

  MetalGate Czech Death Fest již za necelý měsíc

  MetalGate Czech Death Fest 2022 už za necelý měsíc! Peklo rozpoutají například Dying Fetus, Impaled Nazarene či Vomitory...

  přečíst

bře13

Recenze na fotoobraz od Saal Digital CZ

Saal-Digital

  Vlastníte oblíbenou fotografii z koncertů, festivalů a nebo i rodinnou? Možná vás tedy zaujme má krátka recenze na fotoobraz od Saal-Digital.
obraz (2)

obraz


   
   Není to tak dlouho, co jsem zde uveřejnil recenzi na fotoknihu v akci od spolenčosti Saal-Digital. Firma zároveň nabízí i akci na fotoobraz. Samotná žádost probíhá podobně jako u fotoknihy, kdy si vyplníte a odešlete žádost přes web Saal-Digital. Pokud projdete výběrovým řízením, do emailu obdržíte promo kód v hodnotě 1 400,- Kč.
   Původně jsem přemýšlel o klasickém foto-obrazu na plátno. Nakonec jsem se rozhodl pro provedení GalleryPrint. Jde o přímý tisk na akrylátové sklo (2 mm) zesilněné deskou Alu-Dibond (3 mm). Rozhodnout se můžete pro matné nebo lesklé provedení. Volba padla na matné provedení o velikosti 60 × 40 cm za cenu 1 307,- Kč po odečtení slevy + doprava.
   Objednávku obrazu jsem realizoval v neděli v pozdních hodinách. Obraz byl doručen v pátek. Tedy rychlost dodání opět na jedničku.
   Samotné zabalení obrazu vypadalo dobře, což je u foto-obrazu důležité, neboť plocha je větší a může se tak snáze poškodit. Bohužel i přes zjevné kvalitní a nepoškozené zabalení, jsem v rohu fotoobrazu objevil menší „ťukanec“ o velikosti asi 5 mm. Napadá mě, zda již takto obraz neodešel z výroby, jelikož na balení obrazu jsem nezjistil sebemenší poškození a vinu přepravce mohu na 99,9% vyloučit. Naštěstí zmíněný „ťukanec“ je na druhé straně a tedy po zavěšení není vidět.
   Ohledně kvality tisku, musím opět Saal-Digital pochválit. Vše je perfektní, ostré a barvy přesné, tak jak jsem je viděl na monitoru.
   Obraz můžete zavěsit na kovové úchytky, které máte možnost si objednat při objednávce a díky nim obraz jednoduše zavěsíte na háčky.
   Závěr: opět musím fotoobraz od Saal-Digital jen doporučit. Možná se bude někomu zdát cena poněkud vyšší, ale za své peníze obdržíte opravdu kvalitní fotoobraz…
.


Napsat komentář

Komentujete jako host.

 
Postaveno na Joomla! & YOOtheme.
Copyright © 2011 - 2022 CreedNet.cz - všechna práva vyhrazena.