Skip to main content
 • Program MGCDF 2023

  Program MGCDF 2023

  Program MetalGate Czech Death Fest: 2023 uveřejněn!

  přečíst

 • United in Brutality Fest 2022

  United in Brutality Fest 2022

  7. 3. 2023 Bratislava: Leprous Kalandra a Monuments

  Noři LEPROUS se se svým intelektuálním excentrickým progem vrací...

  přečíst

 • NovaRock 2022

  NovaRock 2022

  NOVAROCK 7 - 10. June 2023 Nickelsdorf, Austria

  Nova Rock Festival 2023 je hudební festival v rakouském Nickelsdorfu, který se uskuteční...

  přečíst

 • BRING ME THE HORIZON SE VRACÍ DO PRAHY!

  BRING ME THE HORIZON SE VRACÍ DO PRAHY!

  Bring Me The Horizon se vracejí do Prahy...

  přečíst

 • The Pretty Reckless a The HU

  The Pretty Reckless a The HU

  The Pretty Reckless a The HU v Praze exkluzivně představí fúzi rock'n'rollu a hunnu rocku!

  přečíst

úno16

MetalGate Czech Death Fest 2014: domácí metalová veselice je zpět!

MetalGate MetalGate Czech Death Fest Tiskové zprávy

   A to již pošesté a s sebou přináší opět kvalitní dramaturgii, ale též několik novinek. Předně, poprvé v historii festivalu se bude produkce odehrávat na ploše ne dvou, ale hned tří dnů! MetalGate Czech Death Fest vol.6 tedy odstartuje už ve čtvrtek 12.6.2014 a poběží až do soboty 14.6.2014, opět v již tradičním příjemném prostředí Autocampu Brodský v Červeném Kostelci.
   Druhou novinkou, kterou jsme pro vás letos připravili v rámci dalšího rozšíření a zkvalitnění služeb, je festivalový chill-out, který se rozjede vždy po ukončení produkce toho kterého dne, a pojede tak dlouho, dokud se nezačne opět hrát nebo dokud se udržíte na nohou.
Co se dramaturgie týče, festival má již své headlinery, jmenovitě temné řecké mystiky SEPTICFLESH, kterým patří páteční prime time, a britský grindcorový kult LOCK UP, který se představí v rámci sobotního programu.
Stejně jako loni zavítají na náš festival i další zahraniční hosté a to dvojice polských death metalových řezníků NUCLEAR VOMIT a OGOTAY.
Zbytek sestavy bude již tradičně patřit kvalitnímu výběru z české a slovenské metalové scény, čili se můžete těšit na takové veličiny jako MALIGNANT TUMOUR, ROOT, ISACAARUM, samozřejmě nebudou chybět domácí TORTHARRY, SIX DEGREES OF SEPARATION, FORGOTTEN SILENCE, CONTRASTIC, FLESHLESS, GUTALAX, RETURN TO INNOCENCE, PERFECITIZEN, AWRIZIS, POSTCARDS FROM ARKHAM, SHADOW AREA, ASCENDANCY, DYSANGELIUM, slovenští HECATE, ANTIGOD, NAHUM, PRIMARY RESISTANCE, UNBORN, 7 SINS OF SURVIVING, CUTTERED FLESH, EARDELETE, či WARHAWK.
Žánrově tedy opět pestré hudební menu, které potěší fanoušky jak extrémnějších žánrů, tak i melodičtějších stylů či moderních metalových forem.
   Ovšem vzhledem k tomu, že devizou MetalGate Czech Death Festu je nejen kvalitní hudební produkce, ale též výborný zlatavý mok, nesmíme opomenout unikátní soutěž, kterou jsme pro vás letos připravili s partnerským pivovarem Primátor, spočívající v tom, že na vybraných metalových koncertech v průběhu roku můžete sbírat razítka do soutěžní karty
a dle toho kolik jich nasbíráte, tolik piv zdarma na festivalu vyfasujete, čímž si můžete návštěvu u nás ještě více zpříjemnit.
   Festivalový předprodej je v plném proudu, čili pokud ještě nemáte lístky, není nic jednoduššího než zamířit buď na MetalGate e-shop, nebo na Tortharry shop. Cena aktuální emise vstupenek je 600 Kč a zbývá z ní již cca pouze 100 kusů, čili neváhejte!
Pro další informace sledujte festivalový web.
 
Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Komentujete jako host.

 
Postaveno na Joomla! & YOOtheme.
Copyright © 2011 - 2023 CreedNet.cz - všechna práva vyhrazena.