Skip to main content
 • NovaRock 2024

  NovaRock 2024

  NOVAROCK 13 - 17. June 2024 Nickelsdorf, Austria

   Nova Rock 2024 je hudební festival, který se bude konat...

  přečíst

 • Program MGCDF 2023

  Program MGCDF 2023

  Program MetalGate Czech Death Fest: 2023 uveřejněn!

  přečíst

 • NTEY DF 2023

  NTEY DF 2023

  !!! 30 let Fleshless a 10 výročí NTEY DF!!!

  přečíst

led13

Ceny Břitva za rok 2014 budou vyhlášeny 14. března 2015

Ceny Břitva 2014 Tiskové zprávy

   Tradiční koncertní vyhlášení výsledků již 14. ročníku českých výročních rockových cen Břitva proběhne v sobotu 14. března 2015, a to poosmé v řadě v brněnském klubu Melodka.

   Aby nezůstalo jen u předávání cen pro nejlepší česká rocková alba, festivaly či média, divácky jistě podstatnější součástí večera bude koncert pěti českých ostřeji znějících kapel. Na pódiu se představí ADOR DORATH, kteří po několika letech převážného mlčení vydali opět skvělé album “The Very EssenceofFire”. Do popředí tvrdší hudby se vyšvihli rovněž ET MORIEMUR, jejichž „Ex Nihilo In Nihilum“ lze považovat za nejlepší tuzemskou doommetalovou nahrávku posledních let. Britva Vůbec poprvé v historii cen Břitva se představí jedna z kapel Lorda Morbivoda, a to konkrétně kanalizačně blackmetalové STÍNY PLAMENŮ, jimž loni vyšlo povedené album “Propadlé vody”. Dalšími vystupujícími soubory budou metaloví progresivisté ASCENDANCY, kteří zaujali titulem „CountIlluminatusvsTheAmazingAscendancy“, a dále spíše goticky ladění MISTY WAYS, loni debutující albem „TrainofLust“. Jak se již stalo zvykem, chybět nebude ani uvedení další trojice historicky významných kapel do již odhlasované Galerie legend. 

   Hlasování několika desítek tvrděrockových a metalových publicistů, kteří vyberou to nejzajímavější z české tvrdě znějící produkce, se uskuteční jako tradičně v průběhu února.

   Předprodej vstupenek na vyhlašovací večer probíhá v brněnské prodejně Indies a v e-shopu firmy MetalGate, kde je vstupenka k dispozici v tištěné i elektronické podobě.

   Další informace a novinky sledujte na stránkách cen Břitva – www.cenybritva.cz.

Napsat komentář

Komentujete jako host.

 
Postaveno na Joomla! & YOOtheme.
Copyright © 2011 - 2023 CreedNet.cz - všechna práva vyhrazena.