Skip to main content
 • NovaRock 2024

  NovaRock 2024

  NOVAROCK 13 - 17. June 2024 Nickelsdorf, Austria

   Nova Rock 2024 je hudební festival, který se bude konat...

  přečíst

 • Program MGCDF 2023

  Program MGCDF 2023

  Program MetalGate Czech Death Fest: 2023 uveřejněn!

  přečíst

 • NTEY DF 2023

  NTEY DF 2023

  !!! 30 let Fleshless a 10 výročí NTEY DF!!!

  přečíst

Wohnout,Kärtsy Hatakka, Ovčie Kiahne

Místo: PKO Lidové sady, Liberec
Datum: 30.3.2013
  
   V sobotu 30. 3. 2013 se uskutečnil v libereckém PKO v Lidových sadech ojedinělý koncert kapely Wohnout a hosta z Finska - Kärtsy Hatakka (zpěvák Waltari). Kärtsy představil svoji sólovou kapelu v ČR poprvé a to hned dvěma koncerty. Role předskokanů připadla na Ovčie Kiahně z Kacanov.
 
150 Fotografií
 


 
   Krátce po sedmé hodině na pódium nastoupila v roli předskokanů kapela Ovčie Kiahně, kteří v pátek úspěšně pokřtili v liberecké Castě své nové CD Pornoramantik. Jejich rock'n'roll-punk určitě rozhýbal nejednoho nedočkavého fanouška a tak již nebránilo ničemu, aby se představil zvědavým fanouškům Kärtsy.
 
   Charakterizovat a zaškatulkovat Kärtsy -ho sólový projekt není jednoduché, ale kdo ho zná z jeho mateřských Waltari, zajisté věděl, co může od sobotního večera očekávat. Vynikající, perfektní show, zajímavé melodie a spokojené publikum, které si to vše opravdu užívalo, to bylo vystoupení hosta z Finska.
 
   Po vystoupení Finů přišel čas na „české Pepíky“ a tak na pódium naběhl Wohnout, aby se liberecké PKO nezadržitelně přiblížilo k vrcholu večera. Známé skladby, slušný zvuk, solidní výkon, jásající nejen fanynky a společná skladba s Kärtsym. To bylo liberecké vystoupení Wohnoutů, které zde odehráli…
 


Napsat komentář

Komentujete jako host.

 
Postaveno na Joomla! & YOOtheme.
Copyright © 2011 - 2023 CreedNet.cz - všechna práva vyhrazena.