Skip to main content
 • NovaRock 2024

  NovaRock 2024

  NOVAROCK 13 - 17. June 2024 Nickelsdorf, Austria

   Nova Rock 2024 je hudební festival, který se bude konat...

  přečíst

 • Program MGCDF 2023

  Program MGCDF 2023

  Program MetalGate Czech Death Fest: 2023 uveřejněn!

  přečíst

 • NTEY DF 2023

  NTEY DF 2023

  !!! 30 let Fleshless a 10 výročí NTEY DF!!!

  přečíst

Krucipusk, Backfist

Místo: Casta Club, Liberec
Datum:16.2.2013
  
  V sobotu 16. února se crossoverovému Krucipüsku podařilo vyprodat liberecký klub Casta. Předskokanem večera byla začínající HC partička Backfist, kterou vede Tomáš Hajíček junior.
 
55 Fotografií
 

Krátce před půl desátou, zahájila své premiérové vystoupení domácí partička Backfist. Backfist se svého premiérové vystoupení určitě nezalekli a do publika napumpovali svoji dávku “HáCéčka“, v kterém nechyběla pořádná dávka energie. Předkapela splnila svůj úkol a nažhavila publikum, kterému se vystoupení líbilo a Backfist si rozhodně své skalní fandy našel.
 
  Po krátké pauze nastoupil na pódium Krucipüsk, v klubu setou dobou už ani nedalo pomalu hnout. Publikum i samotní Krucipüsk se do varu dostali ihned od samotného začátku, což bylo opravdu znát na výborné atmosféře v klubu. Celým večerem se nesla směs starších tak i novějších songů a nechyběly takové pecky jako Druide!, nebo klasika Láska je kurva… Bohužel vše má svůj konec, vystoupení velice rychle uběhlo, ale v Castě si ten večer všichni užili.
 
 
Ps.: Dnešní foto-report prosím berte s rezervou. Snímky byly pořízeny z jednoho místa v klubu. Plahočit se narvanou Castou, by byl holej nesmysl a “vražda fotopřístroje“ :-(
 


Napsat komentář

Komentujete jako host.

 
Postaveno na Joomla! & YOOtheme.
Copyright © 2011 - 2023 CreedNet.cz - všechna práva vyhrazena.