Skip to main content
 • NovaRock 2024

  NovaRock 2024

  NOVAROCK 13 - 17. June 2024 Nickelsdorf, Austria

   Nova Rock 2024 je hudební festival, který se bude konat...

  přečíst

 • Program MGCDF 2023

  Program MGCDF 2023

  Program MetalGate Czech Death Fest: 2023 uveřejněn!

  přečíst

 • NTEY DF 2023

  NTEY DF 2023

  !!! 30 let Fleshless a 10 výročí NTEY DF!!!

  přečíst

Happening s Bárou Špotákovou @ Tři Sestry, Wohnout_W3S Tour 2012


Místo:
Eurocentrum, Jablonec nad Nisou
Datum:13.11.2012
  
     U příležitosti Happeningu pro Báru Špotákovou v jabloneckém Eurocentru si fanoušci kapel Tři sestry a Wohnout užili jejich aktuální turné nazvané W3S Tour 2012.
 
123 Fotografií

Fotoreportáž z prvního ročníku festivalu Rovenská rocková noc na na kterém vystoupily skupiny Harlej, Alkehol, Komunál a Seven.

 


   Hudební část Happeningu zahájil dětský pěvecký sbor Skřivánek z Jablonce. Po vystoupení mrňousků přišel na řadu hlavní hudební program, který odstartoval Wohnout. Během wohnoutího vystoupení zaznělo zhruba dvacek pecek jako Pedro, Banány, Gramofon... Vystoupení Wohnoutů si publikum náležitě užilo a sálem vyprodaného jabloneckého Eurocentra zavládla bujará atmosféra. Bratři Homolové a spol se s publikem rozloučili a po krátké přestávce vtrhla na podiu třísesterská formace.
   Tři sestry hudebním fanouškům zahrály více jak třicet skladeb. Sálem zazněly skladby jako Rytmika, Homosexuál, Pijánovka, Mexiko a má oblíbená Zelená. Během vystoupení nechyběla na pódiu ani Bára Špotáková, která si se sestrama společně zazpívala dvě skladby. Vyhrazený čas pro koncert rychle utekl a nejednomu fanoušku kapel i Báry přišlo líto, že vynikající večírek skončil.…


 

Napsat komentář

Komentujete jako host.

 
Postaveno na Joomla! & YOOtheme.
Copyright © 2011 - 2023 CreedNet.cz - všechna práva vyhrazena.