Skip to main content
 • Program MGCDF 2023

  Program MGCDF 2023

  Program MetalGate Czech Death Fest: 2023 uveřejněn!

  přečíst

 • NovaRock 2022

  NovaRock 2022

  NOVAROCK 7 - 10. June 2023 Nickelsdorf, Austria

  Nova Rock Festival 2023 je hudební festival v rakouském Nickelsdorfu, který se uskuteční...

  přečíst

 • NTEY DF 2023

  NTEY DF 2023

  !!! 30 let Fleshless a 10 výročí NTEY DF!!!

  přečíst

Zimní Čtverec

Místo: Pivovar Kocour, Varnsdorf
Datum: 16.3.2013
  
   V sobotu 16. 3. 2013 se sešla zhruba tisícovka příznivců rockové muziky a pivního moku v areálu pivovaru Kocour. Vytvořili tak skvělou atmosféru pro zimní odnož festivalu Čtverec 2013.
 
140 Fotografií
 

 
   Zahřívací kolo pro nedočkavé připadlo na mladé punk-rockery, kteří si říkají Branches. Mladíci zahráli převzaté pecky od kapel The Offspring, Green Day nebo Nirvana… 
  Druhá v pořadí se představila děčínská banda Sklap, aby přihlížejícím fanouškům naservírovala jejich Heavy Rock. Kluci se evidentně na podiu bavili a já musím přiznat, že z prvních čtyřech kapel mě zaujali nejvíc. 
  Dalším dvěma kapelám jsem nevěnoval tolik pozornosti, ikdyž po děčínském Sklapu následovala metalová kapela Steelfaith okořeněná ženským zpěvem. Steelfaith prozvučeli halu pivovaru svým hard´n heavy, aby poté dostal prostor německý Zeitgeist a završil tak první polovinu festivalu. 
  Po odehrání setu Zeitgeist se hala začala pomalu zaplňovat. Bylo znát, že další vystupující je opravdu ve Šluknovském výběžku populární a tak Krleš přilákal nemalou část publika. Krleš se může pochlubit již zhruba třiadvacetiletou kariérou a několika povedenými alby. Hned od začátku kapela nasadila výborné tempo a do fanoušků nahustila svůj “heavík“. Vokál zpěvačky, známé songy a hlavně výborné publikum, to je současný Krleš!
  Kolem půl desáté přišla na řadu třísesterská produkce a to už hala místního pivovaru dosahovala bodu varu. Fanánek a spol. poslal tak publikum do dalšího levelu, ve kterém nechyběly žádné jejich hity. Tři sestry dobře vědí co na fans platí, jejich songy o chlastu a ženských si vždy najdou dobrou odezvu.
  V předposledním setu se představila Metallica Revival z Berouna. Kluci do publika napumpovali revivalové hity od Metallicy s typickou agresí a rychlím tempem skladeb.
  Posledním vystupujícím večera nebyl nikdo jiný než V.A.R z Liberce. Bohužel jejích "alcoholic thrash metal“ doplatil na pozdní hodinu a pivovar tak opustila většina posluchačů. Kdo nezůstal, může litovat, ostatní si VARÁCKÝ řádění na podiu náležitě užili.
  Zimní odnož festivalu Čtverec byla příjemným zpestřením březnové soboty, která tak přinesla několik tuzemských hudebních zážitků a hlavně ta dvanáctka Kocour, ta byla :-)... 
 


Napsat komentář

Komentujete jako host.

 
Postaveno na Joomla! & YOOtheme.
Copyright © 2011 - 2023 CreedNet.cz - všechna práva vyhrazena.