• NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

 • SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

dub29

Benátská! 2015: Zvýhodněnou cena vstupenek a TOI TOI Camp

Benátská 2015 Tiskové zprávy

   Poslední 3 dny můžete využít zvýhodněnou cenu vstupenek na letošní ročník logofestivalu Benátská! 1.5. v pátek zvyšujeme ceny o 100,- CZK. Nasazujeme do prodeje také ubytování v Toi Toi campu-oficiální festivalové ubytování.

TOI TOI Camp – nová dimenze ubytování na festivalech.

Základní informace:

   Stejně jako v minulých letech i letos budou návštěvníci festivalu Benátská noc mít možnost ubytovat se v jedinečném velkokapacitním festivalovém městečku – v TOI TOI Campu. Realizuje jej společnost TOI TOI, která pro pohodlí návštěvníků festivalu připraví jedinečný stanový areál, který na českých festivalech nemá obdoby. Samozřejmostí jsou čisté a vybavené toalety, sprchy s teplou vodou, 24-hodinová recepce, ale také například osobní trezory, půjčovna sportovního náčiní nebo hřiště. Přímo v areálu kempu vyroste také velkokapacitní restaurace a kavárna. Většina služeb kempu bude v provozu non-stop. Důležitou informací je, že celý areál TOI TOI Campu je uzavřen pouze pro jeho návštěvníky, oplocen a trvale chráněn bezpečnostní agenturou.

Cenové kategorie ubytování:

   Ubytování TOI TOI Campu se pohybuje v několika cenových kategoriích, dle délky a typu pobytu. Aktuální cena za ubytování od čtvrtka do neděle je 350 CZK, pokud budete chtít využít prostory TOI TOI Campu pouze ze soboty na neděli je cena 200 CZK. Stejně jako minulý rok zachováváme možnost parkování v prostoru kempu (auto + stan) za cenu 300 CZK a stejně tak zachováváme možnost karavanů za cenu 1500 CZK. Cena je jednotná za osobu, bez rozdílu, zda-li přijedete se stanem, jako spolubydlící nebo třeba jen tak pod širák…

   Více informací je možno nalézt na webu www.toitoicamp.cz.

   Vstupenky do TOI TOI Campu jsou k dostání výhradně v síti Ticketportal a vstupenka je platná pouze společně se vstupenkou na festival. Kapacita kempu je až 7.000 osob.

Provozní doba:

   Pro letošní rok jsme upravili otevírací dobu TOI TOI campu. Brány TOI TOI campu se otevřou 23.7.2015 ve 14:00 a festivalový kemp bude v provozu do neděle 26.7.2015 do 12:00.

Veškeré informace najdete na http://www.benatska.cz