• NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

 • SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

úno15

Stromboli Fiat Lux tour

Tiskové zprávy

 

stromboli

 


 

 

   Stromboli, znovu oživlá legenda z osmdesátých let v původní sestavě Michal Pavlíček, /který v únoru oslaví jubilejní 60tiny/, Bára Basiková, Klaudius Krypšín, Jiří Veselý, Vendula Kašpárková a Vilém Čok vyráží v únoru na turné Fiat Lux.
   Kapela vydala nové už platinové CD Fiat Lux a po úspěšném vystoupení ve vyprodané O2 aŕeně absolvovala řadu sólových koncertů na letních scénách a festivalech. Sklízela ovace např na Colours of Ostrava, na Letním Buchlovském létě, Vysočina festu, Rock bounty festivalu, Vysočina festu, Rock for people, Benátská a dalších. V rámci vystoupení na hradě Loket vstoupila kapela do Beatové síně slávy.
   Na samostatných koncertech uslyší posluchači nejen osvědčené skladby jako veliké Lalula, Osiřela Košilela ,O hory, O hopy, Carmen a mnoho dalších , ale i nejlepší skladby z posledního CD. Na tomto turné převezme skupina Stromboli i platinou desku Fiat Lux za prodaných 3 500 nosičů.