• NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

 • SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

lis06

NECROVILE na SYMBOLICu 2018

SYMBOLIC Tiskové zprávy

Hell-o děcka!!!

   Sliboval jsem šťavnatou porci mládežnickýho juchání v ranku BRUTAL DEATH GRINDOVÉM. Původně jsem Vás chtěl ještě chvíli napínat, ale jelikož se mi už nechce dokola číst ty dohady „že by mohlo jít o vzkříšení DESPISE“ (který ale OPRAVDU nemám v plánu jakkoli oživovat) jdeme s pravdou na světlo boží dnes. Když jsem mluvil o „kulervoucí“ a „zabijácké“ kapele měl jsem na mysli Rumunské NECROVILE!!!!!     Ano, až z Rumunska přijedou na JEDEN JEDINÝ exkluzivní koncert tito borci k nám na SYMBOLIC!!!!!!!
   MOC jsem o tuhle kapelu (která vydala poslední desku tady u nás v Čechách pod hlavičkou LACERATED ENEMY) stál – opravdu MOC!!!!! nerovileKluky znám a vím, že to jsou neuvěřitelní pohodáři, kteří své řemeslo dělají tak poctivě jak jen poctivě dělat jde.
   Námluvy to byly zdlouhavé, neb bubeník NECROVILE působí mimo jiné i v kapelách DISAVOWED a v neposlední řadě legendární PESTILENCI. Nakonec vše dopadlo přesně jak jsem si přál, tedy že ani DISAVOWED ani PESTILENCE o SYMBOLICkém víkendu hrát nebudou!!!!!!!!!!!
   Nesmírně si tohoto kroku vážím… a jsem šťasten, když Vám právě teď tuto novinku mohu oznámit. Chceme ze SYMBOLICu vytvořit místo „oázy metalu“ a uvolněné atmosféry. Věřím… NE JÁ TO VÍM, že se nám to všem společně podaří.
   Navrch jako bonus přidám ještě jednu věc, kterou se nám podařilo minulý týden vyřešit – budeme pro VÁS mít ZDARMA místo, kde si budete moci dobít své mobilní přístroje. ANO – budeme disponovat dostatečnou kapacitou zásuvek, abyste nemuseli jakkoli mobilně strádat. A žádný strach – vše bude dostatečně ošetřeno proti krádeži či jakémukoli zneužití.


   Vaše spokojenost je pro nás prioritou…
   Dáme a pánové…. NECROVILE!!!!!!
Díky za pozornost – DEJVY
INFO: http://www.symbolic.cz/

Necrovile - Engorging The Devourmental Void
https://youtu.be/X3mPUi62ygs