• SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

 • NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

říj25

CITRON „Rebelie rebelů Radegast Tour 2015“

Tiskové zprávy

CITRON vyjíždí na turné k novému EP - „Rebelie rebelů Radegast Tour 2015“ je tady! Láďa Křížek je zpět!

 

citron

 

   Po velkém množství času co tráví nyní CITRON ve studiu a maká na novém EP, budete moci na konci tohoto roku slyšet první výsledek! Nejúspěšnější alba „Radegast“ a „Plní energie“ čekají na svého nástupce :-). Zpěvák Standa Hranický už se na to sice dívá shůry, ale musí mít radost. Ocelové srdce CITRONUzačíná opět tlouct! Legenda domácí tvrdé scény v čele s frontmanem Radimem Pařízkem bude mít po mnoha letech nové EP, na které později naváže také nové cédéčko!

   A to není vše. Zcela nejzásadnější zpráva, která působí jako největší senzace letošního metalového dění v Česku je to, že Láďa Křížek je zpět v Citronu! A stejně jako tomu bylo u „Radegastu“, nejstěžejnějšího alba české metalové historie, opět hudbu tvoří skladatelská dvojice Pařízek – Křížek. Máte se na co těšit!

   Na novém EP „Rebelie rebelů“ očekávejte tři zbrusu nové písně! O interpretaci dvou nových skladeb se postaral legendární zpěvák Láďa Křížek a další třetí novou píseň nazpívá známá česká rocková zpěvačka Tanja. Doufáme, že překvapením a vzpomínkou na Radegast na EP bude remake slavného hitu Citron v podání Ládi Křížka a pětici skladeb zakončí jeho duet s Tanjou, který se doposud neobjevil na žádném albu!

   Předkapelou koncertů bude FREE FALL. Domácí kapela, která letos slaví 20. let na scéně a na turné s kapelou CITRON vyrazí v doprovodu nového alba „Malý kousek věčnosti“.

   Velkolepé turné, které Citron chystají na konec letošního roku, se zastaví v desíti městech. Nenechte si ujít jedinečnou premiéru nového EP Citron ! Metalová legenda je zpět! A na turné vyráží s novou atraktivní scénou plnou světelných efektů a videoanimací!

   Vstupenky za cenu 290 Kč zakoupíte na webových stránkách Masters Of Rock a v obvyklých předprodejích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

 

Rebelie rebelů Radegast Tour 2015“ očekávejte v těchto městech:

31.10. Herálec u Žďáru n. Sázavou – KD Herálec

7.11. České Budějovice - KC Art Igy

8.11. Praha – Retro Music Hall

19.11. Liberec - Lidové Sady

21.11. Pardubice – Žlutý Pes

26.11. Brno - Semilasso

27.11. Velké Meziříčí - Jupiter Club

28.11. Zlín - Masters of Rock Cafe

10.12. Ostrava - Garage club

11.12. Plzeň - KD Šeříkovka

Více informací a novinky najdete na webu www.mastersofrock.cz

Turné pořádá agentura Pragokoncert www.pragokoncert.com