• Aktuální stanovisko k MetalGate Czech Death Fest OpenAir

  Aktuální stanovisko k MetalGate Czech Death Fest OpenAir

  Vážení přátelé, jak jsme avizovali minulý týden, dnes tu pro vás máme upřesnění našeho stanoviska stran konání dvanáctého ročníku naší/vaší domácí metalové veselice...

  přečíst

 • NTEY DF 2020 Against All Infectious Germs

  NTEY DF 2020 Against All Infectious Germs

  Special edition NTEY deathfest 2020 Against All Infectious Germs vypukne už za 14 dní. Lístků je dostatek !!!

  přečíst

 • NTEY Deathfest 2020 se posouvá

  NTEY Deathfest 2020 se posouvá

  NTEY Deathfest 2020 se posouvá o rok a připravujeme speciální podzimní "půl ročník"

  přečíst

 • Symbolic 2020 se odkládá…

  Symbolic 2020 se odkládá…

  Vím, že na tuto “novinku” čeká spousta z Vás. Vlastně na ní čeká i celý SYMBOLICký team, který možná až do této chvíle chtěl věřit tomu, že vynaložené úsilí, které svému snu obětoval, nepřijde vniveč. Buďme realisti, přátelé…

  přečíst

říj04

Basinfirefest 2014: První dílek basinfirefestové mozaiky ro(c)ku 2014!

Basinfirefest Basinfirefest 2014

   Přiblížilo se nám každoročně očekávané datum spojené s vypuštěním prvních zahraničních a domácích jmen pro nadcházející ročník západočeského Basinfirefestu (26. 6. - 29. 6. 2014).

   I letos se podíváme daleko od našich rodných krajů. Jako první představujeme finskou skupinu Stam1na. Kapela chystá nové CD na únor roku 2014, svůj nejnovější počin představí  českým fanouškům právě na Basinfirefestu. Dalším zahraničním lákadlem jsou švédští Sister Sin. info2014 Tato formace v čele s frontmankou Liv nadchne především příznivce old-school metalu. Ve Švédsku ještě chvíli zůstaneme, a to s kapelou Crazy Lixx (srdce může zaplesat všem příznivcům Hardcore Superstar, kteří odehráli své vystoupení na Basinfirefestu 2013). Z Bavorska se zastaví heavy metalová skupina Steel Engraved. Z českých jmen (které jistě netřeba představovat) potvrdily své vystoupení legendy naší scény Debustrol, Harlej, Alkehol, Törr. Dále Legendy se vrací, Gutalax, Trautenberk a Mater Monstifera.

 
   Limitovaná série 1000 zvýhodněných vstupenek za 699 Kč je k dispozici v předprodeji od 1. 10. 2013. Předprodej bude probíhat přes e-shop na oficiálních stránkách www.basinfirefest.cz.
 
   Od nynějška budeme aktuality a nově potvrzené kapely zveřejňovat vždy k prvnímu dni v měsíci, a to až do března 2014. Zveřejněno bude vždy 12 zahraničních či českých kapel.
 
   Dále pro Vás chystáme novinku, kterou si však prozatím musíme nechat pro sebe. Zveřejněna bude v průběhu následujících měsíců, ale již nyní se máte opravdu na co těšit! Týká se nejen kapel, ale i samotné organizace a pojetí festivalu.
 
 
Sledujte oficiální festivalové stránky :
http://www.facebook.com/BasinfirefestOfficial