• NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

 • SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

lis03

Basinfirefest 2014: Dvanáct jmen pro dvanáctý ročník!

Basinfirefest Basinfirefest 2014

   Pravidelný přísun kapel pro nadcházející ročník západočeského Basinfirefestu začínáme dnes ve Švédsku s kapelou THE POODLES. Glam metalová čtveřice se v Čechách předvede úplně poprvé, představeny budou nejen největší hity kapely, ale i jejich aktuální album Tour de force.

   Další novinkou sestavy je česká formace XIII. STOLETÍ. BFKapela vystoupila již na X. výročním ročníku festivalu, nyní se na pódium Basinfirefestu vrací, a to hlavně na popud Vás, fanoušků! Kapela při svém posledním vystoupení zaznamenala značný úspěch a mnoho z Vás si psalo o její návrat na Basinfirefest.

   Z českých a slovenských skupin dále přislíbili své vystoupení COVERS FOR LOVERS, KURTIZÁNY Z 25. AVENUE, HYPNOS, KERN, PUB ANIMALS, CONTRASTIC, EMPYRION, SATISFUCKTION, PIPES AND PINTS a ŠKWOR.

   Další užitečné informace naleznete na www.basinfirefest.cz. Termín příštího zveřejnění nových skupin je 1. prosince 2013!

Sledujte oficiální festivalové stránky :
http://www.facebook.com/BasinfirefestOfficial