• SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

 • NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

srp10

Apocalyptica: Forum Karlín, Praha

Apocalyptica Tiskové zprávy

Forum Karlín, Praha
10. 10. 2015 - začátek 20:00
apocalyptica


   Finská rocková skupina APOCALYPTICA vydala v roce 2015 nové album. S novým hudebním materiálem vyráží na turné, které zahrnuje i Českou Republiku. Své nové album představí živě 10.10. 2015 v pražském Foru Karlín. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketpro za 880,- Kč.

   Do Prahy přiveze svůj aktuální hudební materiál z nového studiového alba Shadowmaker. Tento program představila již začátkem léta na americkém turné.  1. 10. 2015 zahajuje své evropské turné v německém Hannoveru. Album Shadowmaker je pro Apocalypticu svým způsobem výjimečné. Na celé nahrávce se objevuje pouze jeden vokalista a to skvělý Franky Perez, který je známý především jako zpěvák kapely kytaristy a bubeníka System of a Down Darona Malakiana a Johna Dolmayana Scars on Broadway. Franky Perez se tedy po dobu turné Shadowmaker stane pátým členem kapely Apocalyptica a tím pádem je jisté, že se objeví i v Praze. Perezův skvělý hlasový projev dává možnost zaznít i vokálně náročnějším skladbám, které se na předchozích koncertech Apocalypticy často neobjevovaly.