• NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

 • SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

Happening s Bárou Špotákovou @ Tři Sestry, Wohnout_W3S Tour 2012


Místo:
Eurocentrum, Jablonec nad Nisou
Datum:13.11.2012
  
     U příležitosti Happeningu pro Báru Špotákovou v jabloneckém Eurocentru si fanoušci kapel Tři sestry a Wohnout užili jejich aktuální turné nazvané W3S Tour 2012.
 
123 Fotografií

Fotoreportáž z prvního ročníku festivalu Rovenská rocková noc na na kterém vystoupily skupiny Harlej, Alkehol, Komunál a Seven.

 


   Hudební část Happeningu zahájil dětský pěvecký sbor Skřivánek z Jablonce. Po vystoupení mrňousků přišel na řadu hlavní hudební program, který odstartoval Wohnout. Během wohnoutího vystoupení zaznělo zhruba dvacek pecek jako Pedro, Banány, Gramofon... Vystoupení Wohnoutů si publikum náležitě užilo a sálem vyprodaného jabloneckého Eurocentra zavládla bujará atmosféra. Bratři Homolové a spol se s publikem rozloučili a po krátké přestávce vtrhla na podiu třísesterská formace.
   Tři sestry hudebním fanouškům zahrály více jak třicet skladeb. Sálem zazněly skladby jako Rytmika, Homosexuál, Pijánovka, Mexiko a má oblíbená Zelená. Během vystoupení nechyběla na pódiu ani Bára Špotáková, která si se sestrama společně zazpívala dvě skladby. Vyhrazený čas pro koncert rychle utekl a nejednomu fanoušku kapel i Báry přišlo líto, že vynikající večírek skončil.…


 

Napsat komentář

Komentujete jako host.