• NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

 • SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

Grindová mlátička v Bunkru

Místo: RC Bunkr, Liberec
Datum: 26. 3. 2015
 
 
   Skvěle vydařený masakr-večer v libereckém klubu Bunkr s finskou legendou Rotten Sound.

 
 140 Fotografií


   Večer začal tak nějak s pořádným časovým posunem. Amoclen -jejich grind v podobě zavádění kapaček a širokým sortimentem různobarevných léků jsem si náležitě užil a nebyl jsem určitě sám. Opravdu kvalitní otevíračka, kterou doporučuji naordinovat z důvodu nejdůležitějších faktorů zdravého životního stylu grind-jedince!

   Pikodeath -klukům to poslední dobu opravdu šlape. Jejich death skvěle zapadl do večera, co se samozřejmě projevilo i pod pódiem.

   Rock'n'rooooll, ano to jsou ostravští Malignant Tumour a musím dodat, kurva dobře! Synci pod pódium strhli většinu přítomných fans toho večera, zkrátka paráda i solidní peklo...

Rotten Sound - slibovaný masakr? Po hudební stránce určitě ano. Myslím si, že jsme si to užili skvěle všichni. Jednoznačně se jednalo zatím o nejlepší vystoupení v Bunkru. Bohužel, něco mi ale chybělo. Pomyslná třešnička na skvělém dortu. Třešnička v podobě zaplněného klubu. Opět zvítězila tradiční pohodlnost a lenost libereckých fans?! Myslím, že přibližně 130 platících si tahle vydařená akce nezasloužila a děkuji Tomáši Hájičkovi za odvahu vůbec něco tady pořádat...

  

Napsat komentář

Komentujete jako host.