čvc18

Brutal Assault 2013: Pohyby v line-upu a prodej jednodenních vstupenek

Brutal Assault Brutal Assault 2013

 
   Soupiska BA festivalu doznává dalších úprav. Line-up opouští dvě formace a přichází za ně tři nové kapely. Mezi zrušené formace se řadí D.R.I. (kteří ruší nastávající koncerty z důvodu zranění svého kytaristy) a KILLING JOKE (kteří e omluvili z vážných rodinných důvodů, které postihly jednoho z členů kapely).
   Naopak se nově můžete těšit na odkaz SLAYER, alespoň v podobě jejich bubeníka Dave Lombarda, který na BA představí svou kapelu PHILM! Původně boční projekt pánů Lombarda a Gerryho Nestlera (Civil Defiance) se stal plnohodnotnou kapelou, která v loňském roce vydala své debutové album „Harmonic“. Hudební odkaz Slayer však u PHILM nečekejte, trojice muzikantů se zde spíše zaobírá hudebními experimenty a progresí.
   Dnešní druhou novinkou se stávají švédští death metaloví nestoři VOMITORY, kteří oznámili konec své bohaté kariéry a odehrají již jen několik posledních rozlučkových koncertů a BA festival je mezi nimi!
   Z Ukrajiny do Josefova dorazí družina s názvem BALANCE INTERRUPTION, jejíž nihilistický black metal vrhne na josefovské valy černou depresivní deku.
 
   Dále přicházíme s informací ohledně prodeje jednodenních vstupenek. Tyto budou letos k dostání na každý festivalový den, tedy středu, čtvrtek, pátek a sobotu, a to za cenu 1200,- Kč/den. Jednodenní vstupenky bude možné zakoupit pouze na místě v pokladně u hlavního vstupu.
Sledujte oficiální webové stránky a další BA kanály pro více informací
 
Související odkazy:
 
Zdroj: BA

 

No video selected.

Napsat komentář

Komentujete jako host.