• SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

 • NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

čvn19

Týnecký Mazec 2014

Tiskové zprávy Týnecký Mazec

Týnecký Mazec 2014
19. července - Týnec n/Labem
Letní parket Ostrov 17:00

   Blíží se k nám opět festival Týnecký Mazec, aby již v osmém ročníku představil přehlídku hudebních skupin, a to nejen z českých luhů a hájů, ale i ochutnávku ze slovenské scény. Festival proběhne v areálu letního parketu Ostrov, kde bude zajištěn i prostor pro stanování. Návštěvníci se mohou těšit z alko i nealko nápojů za lidové ceny a samozřejmě i výborné domácí kuchyně. Pro pohodlí návštěvníků nechybí ani dostatek lavic se stoly s výhledem na jeviště. V případě horšího počasí je objednán mobilní stan o rozloze 160m2, který v předešlých ročnících chránil posluchače proti dešti. Do programu budou zařazeny soutěže o věcné ceny a po festivalu dotočná, která se minulý rok protáhla až do nedělních večerních hodin. Areál bude otevřen od pěti hodin. Po domluvě je možno ustájit v areálu dvoukolé miláčky.

   Tento rok vystoupí kapely Hypnos, Doomas, Sepulturarev., Elysium, Sepsis, FOB, Deathstar a HateIsBeautiful. Na minulých ročnících festivalu jsme měli čest hostit kapely jako Debustrol, Root, Kryptor, MalignantTumour, Isacaarum, Tortharry, X-CORE a další.

   Veškeré informace o festivalu se dozvíte na www.tyneckymazec.com

 


 

Tyneckymazec