• NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

 • SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

čvn23

The Legends RockFest: Pořadatelé oznamují, vše pro 4. ročník připraveno!

The Legends Rock Fest The Legends Rock Fest 2015 Tiskové zprávy

legends 480x100   Ačkoli se to nezdá, rok s rokem se sešel, a v pořadí již 4. ročník The Legends Rock Fest je opět tady.

   Organizátoři na jeho přípravě usilovně pracovali celý rok. S jediným přáním, aby všichni účastníci na chvíli zapomněli na problémy všedních dnů a aby si tuto celoročně očekávanou „ jízdu“ opět pěkně užili. Kdo aspoň jednou dorazil na náš festival, ten si jej už nechce nechat ujít. Jsme rádi, že se přidávají další a další návštěvníci hořického rockového svátku. Co mohou od letošního 4. ročníku očekávat?

ZÁZEMÍ JAKO MÁLO KDE JINDE

   Doposud „nejnašlapanější“ program byl zveřejněn již v prosinci 2014. Ve stejnou dobu byl spuštěn i předprodej vstupenek. Po celou dobu vás téměř každodenně informujeme o stavu příprav a o všech chystaných novinkách. Pro parkování a stanování je připravena zdarma téměř neomezená plocha. Od prvního dne prodeje vstupenek v předprodeji až po prodej v místě festivalu usilujeme o co možná nejdostupnější ceny. Obrovskou předností je blízkost hned několika kempů s veškerým sociálním zázemím. To znamená, že k bezprostřednímu použití jsou k dispozici sprchy, umyvárny a zděné toalety. Co tedy ještě nebylo řečeno?

CATERING od snídaně po večeři, poprvé NON STOP občerstvení

   Snad už jen, že stejně tak catering bude letos na opravdu ,,super“ úrovni. Na co se můžete těšit? Bude zde grilované prasátko, kýty, steaky, uzené speciality, dále grilované brambory se zeleninou a jarním dresingem, zeleninové saláty s kuřecím masem, masové směsi, buřty na pivu, polévky gulášová a česnečka, guláš či obří „burgry“. Pestrá bude i nabídka Asia bistra, dále klasické langoše, hot dogy a několik druhů klobás. Pozor! Novinkou letošního ročníku je poprvé i NON STOP stánek u vstupu, který vám bude k dispozici po celou dobu festivalu, tedy i v době uzavření festivalového areálu. Nabídka bude také pestrá: od snídaňového menu (koláče, buchty,kakao, smažené vejce na slanině) přes celodenní nabídku jídel až po možnost nočního občerstvení.

TOČENÉ NÁPOJE PŘEVÁŽNĚ DO 25,-Kč!!! aneb ,,Volání divočiny“ hlásí připraveno!

   Samozřejmostí je také veliký výběr nápojů. A tak i letos bude rozhodně z čeho vybírat. Připraveno bude devět stanovišť, od párty stanu po osvěžovny v celém areálu. Pivní stany a stánky budou vybaveny vysoce výkonnou výčepní technikou. Vloni nás při pátku nečekaně potrápilo přetížení elektrické sítě u několika stánků, což v době otevření areálu způsobilo prodloužení čekací doby, letos má náš elektrikář jasné pokyny! To nejlepší z nabídky zlatavého moku vám zajistí generální dodavatel Novopacký pivovar a nealko točených a balených nápojů Koli Kolín – s jeho oblíbenou malinovkou či Colou Gold. Nutno dodat, že u 11° piva, točených nealko nápojů a dalších točených nápojů převažuje cena 25,- Kč (navíc bez sycení CO2), což se hned tak na nějakém festivalu nevidí! Kdo by se rád osvěžil i jinou značkou nápojů, v NON STOP stánku, byť bude umístěn mimo fest areál, vám natočí Staropramen a Krakonoše. Samozřejmě se na vás opět těší tým krásných děvčat s ,,voláním divočiny“ v podobě ledově vychlazeného Jagermaisteru. V nabídce bude opravdu pestrý výběr míchaných nápojů, nebude chybět ani medovina , v kavárně se setkáte s velkým výběrem kvalitních káv a dalších teplých nápojů.

ZÁBAVA OD ZAČÁTKU DO KONCE, SKVĚLÁ ORIENTACE, NOVÁ IMAGE

   Jinak samozřejmě stejně jako u předchozích ročníků nemohou chybět autogramiády, fotografování s interprety, řada úspěšných soutěží o zážitkové ceny, to vše je popsáno v předchozím příspěvku. Bezprostředně u areálu se nachází Masarykova věž samostatnosti, s výhledem na celé Podkrkonoší. Z pohledu věže návštěvníky potěší i příležitost koupání v nedalekém a krásném prvorepublikovém koupališti Dachovy, stejně tak řada příležitostí k různým vycházkám a výletům. Hned u vstupu každý účastník najde orientační tabuli, vůbec celý areál je přehledný a dobře značen. Na pokladnách jsou připraveny i mapky celých Hořic v Podkrkonoší a okolí. Do centra města a všech kempů je to sice kousek, nicméně k dispozici je i taxi služba. O bezpečnost uvnitř fest areálu se bude starat profesionální pořadatelská a zdravotní služba. Pořadatelé si dali za cíl pro každý nový ročník zajistit další zvýšení celkové úrovně a stejně tak vylepšení celého prostředí. Vloni se u pódia objevila plastika rockového symbolu, která se stala vděčným místem pro fotografování. Letos je připravena nová vstupní brána. Po jejím projití se setkáte s kulisou s novou image, lemující obě strany centrálního pódia. To vše a mnohem více bude dotvářet neopakovatelnou atmosféru tohoto osobitého festivalu. Co dodat? Teď už jen dorazit a užít si to!

 Proto neváhejte, vstupenky můžete zakoupit v 800 pobočkách celorepublikové síti TICKETPRO.

Veškeré informace nejen o programu najdete na www.thelegendsrockfest.cz