• NTEY DF 2020 Against All Infectious Germs

  NTEY DF 2020 Against All Infectious Germs

  Special edition NTEY deathfest 2020 Against All Infectious Germs vypukne už za 14 dní. Lístků je dostatek !!!

  přečíst

 • Symbolic 2020 se odkládá…

  Symbolic 2020 se odkládá…

  Vím, že na tuto “novinku” čeká spousta z Vás. Vlastně na ní čeká i celý SYMBOLICký team, který možná až do této chvíle chtěl věřit tomu, že vynaložené úsilí, které svému snu obětoval, nepřijde vniveč. Buďme realisti, přátelé…

  přečíst

 • NTEY Deathfest 2020 se posouvá

  NTEY Deathfest 2020 se posouvá

  NTEY Deathfest 2020 se posouvá o rok a připravujeme speciální podzimní "půl ročník"

  přečíst

 • Aktuální stanovisko k MetalGate Czech Death Fest OpenAir

  Aktuální stanovisko k MetalGate Czech Death Fest OpenAir

  Vážení přátelé, jak jsme avizovali minulý týden, dnes tu pro vás máme upřesnění našeho stanoviska stran konání dvanáctého ročníku naší/vaší domácí metalové veselice...

  přečíst

úno28

Recenze na fotoknihu od @Saal.Digital.CZ

Saal-Digital

   Vlastníte fotografie z koncertů, festivalů a nebo i do rodinného alba, přemýšlíte jak své vzpomínky uchovat? Možná vás tedy zaujme má krátka recenze fotoknihy od Saal-Digital.
kniha   
   Nějakou dobu mi na FB vyskakovala reklama od Saal-Digital na fotoknihu. Několik recenzí jsem si již od fotografů na Saal-Digital přečetl a většinou byly pozitivní. Takže i já jsem se rozhodl a nabídku využil. Přihlásil jsem se přes reklamní odkaz a během chvíle mi dorazil email s odkazem na stažení softwaru a slevový kód v hodnotě 900,-Kč.

   V softwaru, který Saal-Digital využívá jsem se zorientoval rychle a musím přiznat, že pro úpravu fotoknihy je vhodný a přehledný. Návrh fotoknihy jsem úmyslně nevolil tématicky, ale schválně jsem vybral fotografie, které mají různý rozdílu jasu v jedné scéně: např. zamlžená podzimní krajina, noční fotografie... Pak již stačilo svůj dokončený návrh odeslat. Obratem dostávám na email potvrzení ohledně objednávky.
   Dlouhé čekání na fotoknihu? Průměrné doručení ostatních výrobců fotoknih je 2 až 3 týdny. U Saal-Digital na to zapomeňte! Knihu byla doručena již třetí pracovní den.
   Po obdržení fotoknihy jsem byl příjemně překvapen. Zpracování samotné knihy je na velmi solidní úrovni. Především věrnost barev souhlasí s náhledem u mě v pc, což u jiných výrobců bohužel nemohu pokaždé potvrdit i přes samozřejmou kalibraci barev mého monitoru.
   Musím tak potvrdit, že fotokniha je opravdu na vysoké úrovni a její možnosti úprav hovoří pro Saal-Digital. Možná se někomu bude zdát cena poněkud vyšší, ale za své peníze obdržíte opravdu kvalitní fotoknihu a věřte, že další fotoknihy budou jen od Saal-Digital.