• SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

 • NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

kvě17

MetalGate Czech Death Fest 2013: novinky z festivalové kuchyně!

MetalGate MetalGate Czech Death Fest MetalGate Czech Death Fest 2013

  V pátek 14. a v sobotu 15. června 2013 se uskuteční na již tradičním místě, tedy v Autocampu Brodský v Červeném Kostelci, jubilejní pátý ročník české metalové veselice MetalGate Czech Death Fest, jehož minulý ročník byl v anketě tvrděrockových publicistů Břitva 2012 oceněn třetím místem v kategorii Koncert roku!


 

 

MG2013   
 
   Jak jste již mohli zaznamenat, festivalová dramaturgie má již oba své headlinery. Po nešťastném výpadku kapely Equilibrium se nám podařilo sehnat náhradu více než důstojnou a to konkrétně švýcarské black-industrial mágy SAMAEL, kterým bude patřit prime time prvního festivalového dne a kteří tak doplňují německou thrash metalovou legendu DESTRUCTION, která ovládne sobotní program.
Momentálně pracujeme na tom, aby, jak je již zvykem, proběhly na místě rovněž autogramiády s oběma headlinery.
   Do festivalového line-upu dále přibyl vítěz čtvrtého ročníku soutěže metalových kapel MetalGate Massacre, tedy liberecká rock-metalová kapela NOBODY KNOWS, na jejíž vystoupení se můžete těšit v rámci sobotního programu. Tímto je tedy dramaturgie, čítající 30 kapel z domácí i světové metalové scény kompletní. Kromě již zmíněných se můžete těšit na Brazilce itSELF, Australany CAPTAIN CLEANOFF, či německé posly temnot CTULU. Z domácí scény pak na DEBUSTROL, ATARI TERROR, INSANII, TORTHARRY, LOCOMOTIVE, FDK, MINORITY SOUND, INGROWING nebo PANYCHIDU.
   Sledujete-li festivalové stránky, případně FB profil MetalGate Czech Death Fest, jistě víte o komikové sérii mapující historii našeho festivalu. Tato se již rapidně blíží ke svému závěru, nicméně pokud se Vám zalíbila, tak vězte, že ji plánujeme vydat i v tištěné verzi ideálně tak, abyste si ji mohli koupit právě na pátém MG CDF ve stánku s festivalovým merchem! Dále se můžete těšit na pohodové prostředí Campu Brodský a chybět nebudou ani pivní speciality od partnerského pivovaru Primátor.
   Festivalový předprodej jede na plné obrátky. Momentálně si můžete zakoupit emisi vstupenek v ceně 590 Kč a to jak v Tortharry shopu, tak v MetalGate e-shopu, v předprodejních sítích Ticketstream aTicketportal, a rovněž na vybraných místech osobně.
 
Pro další informace sledujte festivalové stránky www.czechdeathfest.cz
Těšíme se na Vaši návštěvu!