• NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

 • SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

čvn12

MetalGate Czech Death Fest 2013: F.O.B. vystoupí se dvěma bubeníky!!

MetalGate MetalGate Czech Death Fest MetalGate Czech Death Fest 2013

fob


   
   Po měsících hledání náhrady za odchodivšího bubeníka Mártyho došlo k situaci, kterou nikdo nečekal. Kapela se domluvila na spolupráci hned se dvěma bubeníky! Nejde o žádné začátečníky, ale o zkušené hráče. Krátká perioda v historii kapely bez bubeníka tedy končí.   booklet-fob
 
   Prvním z nich je mladý talent Peter Hataš, který doposud působil v kapelách lokálního významu. V současné době studuje hru na bicí na Plzeňské konzervatoři.  Hře na bicí se věnuje už od 6 let.
 
   Druhým je naopak ostřílený borec, známý především z účinkování v kapele Čechomor nebo svého Youtube profilu (http://youtube.com/user/Sasino14) – Patrik Sas. Hře na bicí se věnuje od svých 12 let a postupně studoval na Janáčkově konzervatoři, v New Yorku nebo Los Angeles u takových jmen jako Jojo Mayer, Billy Ward nebo Thomas Lang.
 
   V současné době kapela propaguje své čerstvě vydané album „Reap What You Saw“, které vyšlo u labelu MetalGate v březnu jako speciální příloha časopisu Spark. Nejbližší koncert v plné sestavě se odehraje už tento pátek 14.6.2013 na Metalgate Czech death festu v Červeném Kostelci. Další koncerty najdete na stránkách kapely www.fob.cz.
 
Sledujte oficiální festivalové stránky :
http://www.czechdeathfest.cz/