• Fryyest 2021: aktuální Line-up

  Fryyest 2021: aktuální Line-up

  Fryyest 2021: aktuální Line-up

  přečíst

 • 3 týdny do OEF 2021!!!

  3 týdny do OEF 2021!!!

  3 weeks to OEF 2021!!! • 3 týdny do OEF 2021!!! Help us with promotion, invite your friends and share where you can!!! Thank you!!! Pomozte s promotion, pozvěte kámoše, kámošky a šiřte kde se dá!!! Děkujeme!!!...

  přečíst

říj29

MetalGate Records: Keep on Rotting - Unforeseen Consequences

MetalGate Tiskové zprávy

MetalGateLogo   Tentokrát přinášíme něco pro fanoušky technického death metalu. KEEP ON ROTTING je v posledních letech velmi aktivní litoměřická skvadra zabijáků, která svůj místy brutální, místy technicky vyšperkovaný death metal okořeňuje o řadu melodií a vůbec svérázných kytarových postupů, pro které si tuto partu nespletete s nikým jiným. Pokud tedy máte alespoň trochu školené "deathové" ucho! V souvislosti s KEEP ON ROTTING vzpomenete na brutální rytmiku kapel jako ZYKLON, melodické výjezdy jako u VITAL REMAINS a technické obrazce třeba jako od tuzemských legend GODLESS TRUTH. Jak se zdá, v poslední době vzniká řada kvalitních deathmetalových nahrávek nejen celosvětově, ale i u nás!

   KEEP ON ROTTING z Litoměřic měli dosud na kontě jen EP s lakonickým názvem "The Beginning". Co by vítězové třetího ročníku soutěže MetalGate Massacre si však vysloužili vydání debutového CD pod křídly MetalGate Records, kterým je právě nářezová porce technického kovu smrti v podání "Unforseen Consequences". O sound se postaral zasloužilý mistr v oboru black a death metalu Honza Kapák se svým Hellsound studiem. Pozor, poslech tohoto alba způsobuje nepředvídatelné následky!

   Debutové album deathmetalového komanda KEEP ON ROTTING jménem "Unforseen Concequences" vychází u MetalGate Records ve formátu digipack. Desku si můžete rovněž zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu, v digitální formě skrz službu Metal Online nebo na jednom z prodejních míst, jejichž seznam naleznete na našem webu.

www.bandzone.cz/keeponrotting

www.metalgate.cz