• NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

 • SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

pro17

MetalGate Massacre vol.6 – je vybráno!

MetalGate Tiskové zprávy

mgm-6


A je to tady! Registrační část šestého ročníku soutěže kapel hrajících tvrdou muziku MetalGate Massacre je definitivně u konce a na řadě je tedy vyhlášení 12ti kapel, které postoupily do základních kol.

Pokud sledujete dění okolo MetalGate Massacre, jistě víte, že vzhledem k neúprosným soutěžním podmínkám dokončilo letos registraci méně kapel, než je zvykem, díky čemuž jsme upravili schéma soutěže. Proto tedy do živé části postupuje 12 formací. Bližší informace o změnách v aktuálním ročníku najdete na oficiálním soutěžním webu.

Přihlášené kapely posuzovala jako obvykle odborná porota, v jejímž čele stanul Derrick Green, frontman brazilského kultu Sepultura a dále v ní zasedli metaloví publicisté Michal Husák a Ladislav Oliva a též zástupci české metalové scény, jmenovitě Vlasa, kytarista Hypnos a Six Degrees Of Separation, a Mára, frontman táborských F.O.B.

Na základě jejich verdiktu postupují do základních kol tyto kapely:

AGASSIZ, DENOI, DRUNK WITH PAIN, GUN ALCHEMY, LATEXJESUS, MELTDOWN, NOTION DEEP, ONLY FOR LIFE, SCREAMING, SEPARATOR, TERALODON a VANGUARD

Blahopřejeme!

Tímto ale boj nekončí, naopak teprve začíná. Těchto dvanáct statečných se nyní bude muset ucházet o přízeň diváků a porotců v základních kolech, a pokud jim bude štěstí přát, postoupí do velkého finále, kde je čeká rozhodující bitva o celkové vítězství v šestém ročníku MetalGate Massacre.

První základní kolo proběhne ve čtvrtek 21.1.2016 v pražském klubu Modrá Vopice a střetnou se v něm AGASSIZ, DENOI, VANGUARD  a SEPARATOR. Startujeme v 20:00, klub je otevřen od 19:00. Vstupné je, jak tomu bývá na MGM zvykem, zdarma.

Přijďte podpořit své favority! Těšíme se vás!

www.metalgate-massacre.cz
www.metalgate.cz