• NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

 • SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

lis10

Eurocentrum Jablonec nad Nisou: „KruciKreuz“ Tour 2016

Tiskové zprávy

17. 12. 2016 Eurocentrum Jablonec nad Nisou: „KruciKreuz“ Tour 2016

Vážené dámy, pánové, děti, prostě všichni naši milí fanoušci …………… „SLYŠTE“!

   Chtěli jsme pro Vás připravit něco veselého v tom smutném podzimním čase 2016, proto jsme se rozhodli v obsazení Tomáš Hajíček-vocal, Vojtěch Douda-drums, Jarmut Gabriel-guitar a Jirka Zika-bass od 11.11.  prokřižovat naši krásnou vlast pod hlavičkou „KruciKreuz“ Tour 2016, které čítá 12 měst Čech a Moravy.

   Jako host s námi tentokrát vyráží na celé tour skupina JegR, která nám Vás předehřeje poctivým rock´n ´rolem v undergroundovém těstíčku. Krucipüsk , kromě svých zásadních hitů, naleje do Vašich těl průřez svou 26-ti letou tvorbou a to vše za podpory dvorních inženýrů a to: dechberoucích světel Milana Hodise a briliantového zvuku krucipuskSatandy Urbana. Kvalitního merchandise bude po celou dobu trvání tour dostatek, tak vyprázdněte štrozoky, ať jsou Vám ty Tintili Vantili alespoň na něco dobrý, páč Vánoce už bubnujou zběsilý paradiddle na dveře:-)

   Je možné, dá li Bůh, že tato láskyplná parta představí i nějakou tu novinku z připravovaného 11-tého CD+LP, které spatří světlo světa 1.11.2017 a ponese latinský název „SINE AMORE NIHIL“ . K tomuto se již připravuje stejnojmenné tour na podzim roku 2017.

   Jak je vidno a nakonec i slyšno, Krucikluci se neflákají , jenžto „práce šlechtí“, a oni tento „Klasikův“ slogan bezesporu ctí...
Více informací o předprodeji vstupenek na webu jabloneckého Eurocentra
Děkujeme za přízeň a máme se zase na co těšit, že:-)
15.9.2016 KRUCIPÜSK