• SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

 • NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

čvn14

Brutal Assault 2013: RO-PAIN, KATALEPSY a BROTHERHOOD OF THE LAKE

Brutal Assault Brutal Assault 2013

   Očekávaná další trojice kapel je zde a v jejím čele nestojí nikdo menší, než uznávaná hardcorová stálice v podobě kapely PRO-PAIN! Zkušení harcovníci, kteří jsou na českých pódiích jako doma a tradičně se zde těší masivní fanouškovské podpoře, se konečně představí také v josefovské Pevnosti. Po již potvrzených MADBALL tak budeme mít skvělou příležitost shlédnout další z ikon newyorkské HC scény.


   Ruská deathmetalová scéna není příliš známá a proto s radostí oznamujeme jméno další potvrzené kapely, kterou je moskevská družina KATALEPSY. Čelní představitel ruské scény představí na BA festivalu své zbrusu nové album „Autopsychosis“.


   Slibný potenciál se skrývá i v dnešní třetí novince, kterou jsou britští BROTHERHOOD OF THE LAKE. Mladá kapela, jejíž styl bývá označován jako „Blackened Crust Metalcore“, neustále přesvědčuje o svém vzestupu, naposledy pak na albu „Desperation Is The English Way Vol.2“.

 
 
Související odkazy:
 
Zdroj: BA