• Aktuální stanovisko k MetalGate Czech Death Fest OpenAir

  Aktuální stanovisko k MetalGate Czech Death Fest OpenAir

  Vážení přátelé, jak jsme avizovali minulý týden, dnes tu pro vás máme upřesnění našeho stanoviska stran konání dvanáctého ročníku naší/vaší domácí metalové veselice...

  přečíst

 • NTEY DF 2020 Against All Infectious Germs

  NTEY DF 2020 Against All Infectious Germs

  Special edition NTEY deathfest 2020 Against All Infectious Germs vypukne už za 14 dní. Lístků je dostatek !!!

  přečíst

 • NTEY Deathfest 2020 se posouvá

  NTEY Deathfest 2020 se posouvá

  NTEY Deathfest 2020 se posouvá o rok a připravujeme speciální podzimní "půl ročník"

  přečíst

 • Symbolic 2020 se odkládá…

  Symbolic 2020 se odkládá…

  Vím, že na tuto “novinku” čeká spousta z Vás. Vlastně na ní čeká i celý SYMBOLICký team, který možná až do této chvíle chtěl věřit tomu, že vynaložené úsilí, které svému snu obětoval, nepřijde vniveč. Buďme realisti, přátelé…

  přečíst

čvn14

Brutal Assault 2013: RO-PAIN, KATALEPSY a BROTHERHOOD OF THE LAKE

Brutal Assault Brutal Assault 2013

   Očekávaná další trojice kapel je zde a v jejím čele nestojí nikdo menší, než uznávaná hardcorová stálice v podobě kapely PRO-PAIN! Zkušení harcovníci, kteří jsou na českých pódiích jako doma a tradičně se zde těší masivní fanouškovské podpoře, se konečně představí také v josefovské Pevnosti. Po již potvrzených MADBALL tak budeme mít skvělou příležitost shlédnout další z ikon newyorkské HC scény.


   Ruská deathmetalová scéna není příliš známá a proto s radostí oznamujeme jméno další potvrzené kapely, kterou je moskevská družina KATALEPSY. Čelní představitel ruské scény představí na BA festivalu své zbrusu nové album „Autopsychosis“.


   Slibný potenciál se skrývá i v dnešní třetí novince, kterou jsou britští BROTHERHOOD OF THE LAKE. Mladá kapela, jejíž styl bývá označován jako „Blackened Crust Metalcore“, neustále přesvědčuje o svém vzestupu, naposledy pak na albu „Desperation Is The English Way Vol.2“.

 
 
Související odkazy:
 
Zdroj: BA