• SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

 • NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

pro05

Basinfirefest 2014: Mikulášská nadílka Basinfirefestu!

Basinfirefest Basinfirefest 2014

    Po měsíční odmlce opět přicházíme s dvanáctkou nově potvrzených kapel a znovu míříme za moře. V čele nepochybně stojí jméno kanadských thrasherů ANNIHILATOR. Kapela v srpnu 2013 vydala nové album s názvem „Feast“, takže se můžete těšit nejen na průřez celou diskografií, ale i na nejnovější tvorbu.

   Dalším dnešním nováčkem jsou finští TAROT. Příznivcům velikánů Nightwish není toto jméno jistě neznámé. Heavy metalovou smršť v podání Marca Hietaly spolu s nezbytnou dávkou melodie a chytlavosti rozhodně nenechte bez povšimnutí.

   Třetím přídavkem jsou němečtí MEKONG DELTA. Kapela na festivalu představí své dosud poslední album „Intersections“ a rozhodně živou heavy metalovou show.

   Posledním zahraničním zářezem jsou američtí velikáni METAL CHURCH. Kapela se do Čech vrací po dlouhých 20 letech a pro toto výročí má pro české fanoušky přichystaný speciální program, samozřejmě i s prezentací nejnovějšího alba „Generation Nothing“.

   Z domácí scény se můžete těšit na jména jako Hubert Macháně, Airfare, Požár Mlýna, The Snuff, Overloaded, Kamil Střihavka & Leaders, Konflikt či SPS.

   Můžete se těšit i na speciální vánoční přídavek nových kapel!

Team BFF

BF Prosinec

Sledujte oficiální festivalové stránky :
http://www.facebook.com/BasinfirefestOfficial