• NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

 • SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

led26

Arakain Dymytry Tour 2016 : 2. 4. Valdice

Arakain Dymytry Tiskové zprávy

 
arakain dymytry

Datum: 2. 4. 2016
Místo konání: KD Valdice u Jičína od 20:00
 
   Dvě spřízněné metalové kapely Arakain a Dymytry mají pro své fanoušky skvělou zprávu! Po maximálně vydařeném společném tour v roce 2014, kdy během více než čtyřiceti koncertů u nás a na Slovensku sály doslova praskaly ve švech, vyslyšely obě rockové party přání fanoušků a opět vyrazí na společné turné! 
   Jirka Urban z Arakainu k tomu řekl: „Společné koncertování jsme si užívali a podle ohlasů si ho pořádně užívali i fanoušci. Letos máme za sebou obrovský turné s Lucií Bílou a kluci z Dymytry se pilně věnují svému prvnímu samostatnému tour. Obě kapely se jednoho dne sešli a řekli jsme si, že si musíme společný hraní zopakovat!"
Proto se obě kapely opět spojí a vyrazí na společné jarní turné, které začíná 4. 3. 2016 na tradičním místě – v Polné u Jihlavy a potrvá do poloviny května! Na otázku, na co se můžou fanoušci těšit, odpověděl Jirka Dymo Urban z Dymytry: „Chystáme pro naše fans hodně překvapení. My i Arakain usilovně makáme na nových CD, chystají se nové pecky pro naše společné vystoupení, které v roce 2014 slavilo velký úspěch. Vidět všech deset muzikantů dvou rockových generací společně na jednom pódiu, to je prostě paráda, takže si to rozhodně zopakujeme! Překvapení bude ještě mnohem víc!“
   Pro obě kapely je už samozřejmostí špičkový zvuk a světelná a efektová show. Kromě společného vystoupení se fanoušci můžou těšit i na největší hity obou kapel a songy z nových desek, které vyjdou před začátkem turné.
Tenhle zážitek určitě bude stát za to!
 
 Předprodej vtupenek: Ticketportal, E-Shop Arakain a Městské informační centrum Jičín