• Symbolic 2020 se odkládá…

  Symbolic 2020 se odkládá…

  Vím, že na tuto “novinku” čeká spousta z Vás. Vlastně na ní čeká i celý SYMBOLICký team, který možná až do této chvíle chtěl věřit tomu, že vynaložené úsilí, které svému snu obětoval, nepřijde vniveč. Buďme realisti, přátelé…

  přečíst

 • NTEY Deathfest 2020 se posouvá

  NTEY Deathfest 2020 se posouvá

  NTEY Deathfest 2020 se posouvá o rok a připravujeme speciální podzimní "půl ročník"

  přečíst

 • Aktuální stanovisko k MetalGate Czech Death Fest OpenAir

  Aktuální stanovisko k MetalGate Czech Death Fest OpenAir

  Vážení přátelé, jak jsme avizovali minulý týden, dnes tu pro vás máme upřesnění našeho stanoviska stran konání dvanáctého ročníku naší/vaší domácí metalové veselice...

  přečíst

Merlin, Rain, Pavoucy

Místo: Rock Pub, Liberec
Datum:23.2.2013
  
  Koncert pražské rockové legendy MERLIN v čele s Danem Horynou (ex. Vitacit, Benefit atd.) Spolu zadul sewerský crossover RAiN a nářezníci PAVOUCY.
 
186 Fotografií
 

  Stává se, že úvody nebývají lehké. Jako třeba v tomto koncertním případě. Otvírání hudebního večera připadl na kapelu Pavoucy ze Cvikova. Ta se toho chopila velmi dobře, kluci se nezalekli ani zdánlivého chladu z řad posluchačů. Ovšem ti přeci jen odměnili potleskem každý jejich song. Nu co, bývá to tak, že se návštěvníci teprve rozehřívají .
  Podstatně vyšší stupeň rozehřátí se projevil na následující kapelu Rain z Nového Města pod Smrkem.. Díky jejich velké oblibě zná spousta fanoušků texty jejich písní a tak patřilo k normálu podpořit Honzu prozpěvováním si s ním a další jiné projevy přízně kapele. Hrací čas Rain uběhl rychle.
  Většina návštěvníků pak dosahovala bodu varu. A taky dychtivého očekávání další kapely. Do Rock Pub zavítal Merlin. Je potřeba tuto kapelu s vedoucím Danem Horynou představovat? Snad ne. Bezvadný zážitek, hudební i vizuální. Konkrétně myšlen ohňostroj energie, jakou sršil Dan Horyna za mikrofonem a jíž vypouštěl mezi posluchače a fanoušky. I za zhruba hodinku, zážitek několikanásobně převýšil očekávání.
  Hudební večer pak uzavřela kapela Rain, asi půlhodinovým setem. Na závěr patří díky především klukům z Rain, že přivedli Dana Horynu s Merlinem do Rock Pub.
 
                                                                               Autor textu: Petra Petty Kunzová
 


Napsat komentář

Komentujete jako host.