• NTEY Deathfest 2020 se posouvá

  NTEY Deathfest 2020 se posouvá

  NTEY Deathfest 2020 se posouvá o rok a připravujeme speciální podzimní "půl ročník"

  přečíst

 • Symbolic 2020 se odkládá…

  Symbolic 2020 se odkládá…

  Vím, že na tuto “novinku” čeká spousta z Vás. Vlastně na ní čeká i celý SYMBOLICký team, který možná až do této chvíle chtěl věřit tomu, že vynaložené úsilí, které svému snu obětoval, nepřijde vniveč. Buďme realisti, přátelé…

  přečíst

 • Aktuální stanovisko k MetalGate Czech Death Fest OpenAir

  Aktuální stanovisko k MetalGate Czech Death Fest OpenAir

  Vážení přátelé, jak jsme avizovali minulý týden, dnes tu pro vás máme upřesnění našeho stanoviska stran konání dvanáctého ročníku naší/vaší domácí metalové veselice...

  přečíst

 • NTEY DF 2020 Against All Infectious Germs

  NTEY DF 2020 Against All Infectious Germs

  Special edition NTEY deathfest 2020 Against All Infectious Germs vypukne už za 14 dní. Lístků je dostatek !!!

  přečíst

Merlin, Rain, Pavoucy

Místo: Rock Pub, Liberec
Datum:23.2.2013
  
  Koncert pražské rockové legendy MERLIN v čele s Danem Horynou (ex. Vitacit, Benefit atd.) Spolu zadul sewerský crossover RAiN a nářezníci PAVOUCY.
 
186 Fotografií
 

  Stává se, že úvody nebývají lehké. Jako třeba v tomto koncertním případě. Otvírání hudebního večera připadl na kapelu Pavoucy ze Cvikova. Ta se toho chopila velmi dobře, kluci se nezalekli ani zdánlivého chladu z řad posluchačů. Ovšem ti přeci jen odměnili potleskem každý jejich song. Nu co, bývá to tak, že se návštěvníci teprve rozehřívají .
  Podstatně vyšší stupeň rozehřátí se projevil na následující kapelu Rain z Nového Města pod Smrkem.. Díky jejich velké oblibě zná spousta fanoušků texty jejich písní a tak patřilo k normálu podpořit Honzu prozpěvováním si s ním a další jiné projevy přízně kapele. Hrací čas Rain uběhl rychle.
  Většina návštěvníků pak dosahovala bodu varu. A taky dychtivého očekávání další kapely. Do Rock Pub zavítal Merlin. Je potřeba tuto kapelu s vedoucím Danem Horynou představovat? Snad ne. Bezvadný zážitek, hudební i vizuální. Konkrétně myšlen ohňostroj energie, jakou sršil Dan Horyna za mikrofonem a jíž vypouštěl mezi posluchače a fanoušky. I za zhruba hodinku, zážitek několikanásobně převýšil očekávání.
  Hudební večer pak uzavřela kapela Rain, asi půlhodinovým setem. Na závěr patří díky především klukům z Rain, že přivedli Dana Horynu s Merlinem do Rock Pub.
 
                                                                               Autor textu: Petra Petty Kunzová
 


Napsat komentář

Komentujete jako host.