• SYMBOLIC Winter Edition 2019

  SYMBOLIC Winter Edition 2019

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací v obvyklém čase na obvyklém místě činu a to již jedenáctým ročníkem!

  přečíst

 • NTEY DF Winter Edition 2018

  NTEY DF Winter Edition 2018

  Tři dny extrémního slam / brutal / death / grind / gore šílenství!

  přečíst

Alice, 100/4 Tour

 Místo: Eurocentrum, Jablonec nad Nisou
 Datum: 12. 2. 2016
 
   ALICE, jedna z nejzásadnějších českých rockových skupin se vydala začátkem roku 2016 na turné v původní sestavě! S neopakovatelnou vzpomínkovou sérí s názvem 100/4 TOUR zavítala i do jabloneckého Eurocentra.

 
59 Fotografií


   Světové, ale i české skupiny v poslední době oznamují své comebacky. Často bývá v koncertních připomínkách zašlé slávy cítit kalkul a s ním spojená neupřímnost, kterou fanoušci nezřídka prominou. Naštěstí se i najdou světlé výjimky, co platí i o reunionu plzeňské Alice s Danem Bártou. V sále Eurocentra, byla cítit upřímnost i radost z hraní, co přítomní fanoušci Alice náležitě ocenili. Známé hity kapely, skvělé basové i kytarové tóny a Dan Bárta, který ví jak na sebe přirozeně má strhnout pozornost, nejen pěvecky, ale i vtipnými komentáři mezi songy. To vše bezesporu přispělo ke skvělému hudebnímu zážitku a nejeden posluchač odcházel spokojen…Napsat komentář

Komentujete jako host.