• NTEY DEATHFEST 17. - 19. 5. 2018

  NTEY DEATHFEST 17. - 19. 5. 2018

  přečíst

 • METALGATE CZECH DEATH FEST 2018

  METALGATE CZECH DEATH FEST 2018

  Domácí metalová veselice MetalGate Czech Death Fest se vrací a to již desátým jubilejním ročníkem!

  přečíst

 • Dan Bárta & Illustratosphere:Mezi vrcholy tour 2018/Jablonec n.N

  Dan Bárta & Illustratosphere:Mezi vrcholy tour 2018/Jablonec n.N

  přečíst

 • TRAKTOR + Gate Crasher , 7. 4. 2018 Čistá u MB

  TRAKTOR + Gate Crasher , 7. 4. 2018 Čistá u MB

  přečíst

 • DEATH COFFEE PARTY VOL.5. 18.8. - 20.8. 2017 Litoměřice

  DEATH COFFEE PARTY VOL.5. 18.8. - 20.8. 2017 Litoměřice

  přečíst

MetalGate Czech Death Fest: part II.

Místo: Červený Kostelec, autokemp Brodský
Datum: 16. - 18. 6. 2016
 
   Třetí závěrečné dějství osmého ročníku MetalGate Czech Death Fest. Mrkněte na fotky a připomeňte si tak letošní MGCDF.
 
 241 Fotografií
   Kdo chtěl v sobotu stihnout úvodní kapelu Drunk With Pain, musel si trochu přivstat. Můžete oponovat, „půl jedenáctá je v pohodě“, ale kdo zůstal v noci u festivalového kina a následně táboráku, protáhl si tak páteční program do ranních hodin.
   Z dopoledního setu zmíním kapelu Koloss. Na ně se má pozornost soustředila asi nejvíce. A důvod? Jasně, dnes již zaniklý Unborn. Popravdě jejich set špatný nebyl, ale tak nějak jsem zavzpomínal na již Unborn...
   Odpolední program patřil bezesporu havířovskému seskupení Antigod, který rozhýbal komplet Broďák. Jedna věc se musí uznat. Chymus ze sebe vyždímal maximum a kotel pod pódiem to náležitě ocenil. Kdo zažil vystoupení téhle party ví o čem mluvím. Ostatní při nejbližší příležitosti zajít na koncert Antigod, to je povinnost dnů nadcházejících!!  Za zmínku stojí i další severomoravské těleso Felisha, které zčeřilo do té doby stojaté vody Broďáku. A do třetice  pardubičtí Dysangelium. I já se tak konečně dočkal řádné porce surového a poctivého death-metalu.
   Z večerního programu mě nejvíce utkvěla v paměti formace Vendetta Fucking Metal. VFM si nejen pro nás připravila úžasné hráčské výkony, ale i dobrou náladu, skvělou pódiovou show a hlavně spoustu pozitivní energie.

   Co závěrem?? Pořadatel již minulý rok sliboval „osmý ročník MGCDF bude úplně jiný, bojte se“... Měli jsme se tedy bát? Určitě ne! Letos přibilo několik novinek, co se týče cateringu i doprovodného programu. Vše pořadatel zvládl na jedna mínus. To mínus dávám, aby bylo co zlepšovat do budoucna. A za sebe tvrdím, MGCDF patří mezi mé nejoblíbenější festivaly, kde každý zná každého a vládne zde tak pohodová až rodinná atmosféra. Co se jinde nevidí…


 

Napsat komentář

Komentujete jako host.